• Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia do waty cukrowej

URZĄDZENIE DO WATY CUKROWEJ ARIETE PARTY TIME 2973/00 CZERWONE  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 12 szt.
239.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 13 szt.
239.00
szt. Do przechowalni

Słodka wata cukrowa to symbol beztroski, kojarzy się z latem, wakacjami i dobrą zabawą. Ten smakołyk uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Maszyny do waty cukrowej spotykane są na piknikach, festynach, jarmarkach, różnego rodzaju imprezach plenerowych. Wata cukrowa jest świetną atrakcją na wydarzeniach takich jak urodziny, dzień dziecka, wesele. Ta przekąska jest nie tylko pyszna, ale też spektakularnie prezentuje się na zdjęciach, zwłaszcza, jeśli jest w tęczowych kolorach. Lekka jak chmurka i słodka - nic dziwnego, że urządzenia do waty cukrowej są coraz popularniejsze. Dzięki temu, że jest dostępny tak duży wybór różnych rodzajów maszyn do waty cukrowej, każdy może wybrać model idealny dla siebie. Dzięki temu ten słodki przysmak będzie na wyciągnięcie ręki zawsze wtedy, kiedy przyjdzie na to ochota. Urządzenia do waty cukrowej są mniejsze i większe, dostosowane do użytku domowego lub profesjonalnego. 

Urządzenia do waty cukrowej - działanie

Urządzenia do waty cukrowej sprawdzą się dla każdego miłośnika tego przysmaku. W zależności od potrzeb, dostępne są różne modele i warianty. Do produkcji pysznej waty potrzeba tylko cukru, patyczków i oczywiście odpowiedniej maszyny do waty cukrowej. Zasada działania jest bardzo prosta. Po rozgrzaniu głowicy i dodaniu cukru, należy nawijać powstającą watę na patyczek. Potrzebnym akcesorium jest także osłonka do urządzenia do waty cukrowej, która zapobiega bałaganowi. Osłonkę można kupić w zestawie lub osobno. Świetny efekt tęczowej waty można uzyskać dodając spożywczych barwników lub korzystając z ledowych pałeczek. 

Maszyny do waty cukrowej do użytku domowego

Maszyny do waty cukrowej do użytku domowego są niewielkie i poręczne. Charakteryzują się też korzystną ceną. Niewielkie gabaryty pozwalają na wygodne przechowywanie sprzętu w domowej kuchni lub spiżarni. Takie urządzenia do waty cukrowej przygotowywanej w domu sprawdzą się, kiedy korzystamy z nich raz na jakiś czas. Mają wystarczającą moc 500 W, żeby służyć podczas okazji takich jak urodziny, garden party, czy inne przyjęcia. Plusem są antypoślizgowe nóżki, w które wyposażone są mobilne modele urządzeń do waty cukrowej i możliwość mycia sprzętu w zmywarce. Ręczne mycie również nie jest problemem, ponieważ maszyny mają modułową budowę. Sprzęt do robienia waty cukrowej do użytku domowego wykonany jest z trwałych, solidnych materiałów. Sprzedawany jest w zestawach, także nie ma potrzeby samodzielnego kompletowania niezbędnych akcesoriów. Dodatkowo cechują się pięknym designem, jest więc nie tylko praktyczny, ale też ładny. 

Urządzenia do waty cukrowej do użytku profesjonalnego

Maszyny do waty cukrowej do użytku profesjonalnego to świetny pomysł na biznes. Pozwalają na sprzedaż tego smakołyku na kiermaszach, imprezach, piknikach, dniach miasta, odpustach, koncertach. Dodatkowo taki sprzęt można wypożyczać, np. na wesela czy wydarzenia dla dzieci. Przemysłowe maszyny do waty cukrowej mają moc powyżej 1000 W. Są wykonane z niezwykle solidnych i trwałych materiałów, takich jak stal szlachetna. Konstrukcja dopracowana w najmniejszych detalach pozwala na higieniczne utrzymanie czystości. Sprzedawane są z wózkiem, który zwiększa mobilność, lub solo. Profesjonalne urządzenia do waty cukrowej są zaprojektowane w taki sposób, że wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Dostępne są różne kolory maszyn, które można dopasować do własnych potrzeb. Modele z wózkiem są nie tylko bardzo praktyczne, ale też przyciągają klientów swoim designem. Zróżnicowana moc w poszczególnych typach urządzeń wpływa na szybkość wyrabiania waty i zmniejszenie ryzyka wstrząsów maszyny.