• Kategorie
  • Szukaj
  • Grille gazowe

GRILL GAZOWY Z TRZEMA PALNIKAMI I PLANCHĄ 2W1 MIR432   GRILL GAZOWY Z TRZEMA PALNIKAMI I PLANCHĄ 2W1 Duży grill z dużą powierzchnią grillowania wykorzystane ...
Zapytaj nas o dostępność

Grill gazowy ogrodowy

Grille przenośne idealnie nadają się dla osób , które nie zamierzają często grillować lub przyrządzają jedzenie dla 1-2 osób. Grille te są przeważnie składane dzięki czemu możemy je zabrać ze sobą w każdą podróż. Idealnie sprawdzą się na małych działkach czy przy wyjeździe na Kamping. Grille stacjonarne to przede wszystkim duża powierzchnia do grillowania nie tuzinkowy wygląd oraz wysoka jakość i trwałość. Różnice miedzy tymi grillami to przede wszystkim cena , rozmiar oraz solidność konstrukcji.

Pyszności z grilla gazowego

Grill który łączy w sobie najlepsze zastosowania grilla elektrycznego jak i zwykłego grilla opalanego drewnem . Szybko się nagrzewa i uzyskuje się często identyczny efekt jak z grilla zrobionego na drewnie. Łatwy w obsłudze , wystarczy tylko wcisnąć przycisk zapalarki a za resztę będzie odpowiedzialny już sam grill. Daje dużo możliwości dla kucharzy kochających eksperymentować w kuchni. 

Grill gazowy – jaki wybrać?

Jeśli zamierzasz grillować tylko dla rodziny w weekendy lub rzadziej nie musisz stawiać na profesjonalny ogromny sprzęt z wieloma palnikami i ogromną powierzchnią grzewczą. Wystarczy ci średni grill gazowy z dwoma palnikami , który z pewnością wystarczy dla rodziny 4-5 osobowej. Grill to twoja pasja ? Zamierzasz grillować kilka razy w tygodniu dla większej ilości osób? W takim wypadku będzie potrzebny duży grill z większą ilością palników. Pozwoli ci to na wydawanie przyjęć 

Akcesoria do grilli gazowych

Grille mogą być dodatkowo wyposażone w dodatkową kuchenkę boczną , która będzie ci w stanie umożliwić np. ugotowanie ziemniaków do posiłku. Może być zaopatrzona w obrotowy rożen dzięki czemu świetnie przyrządzisz swoje mięso z każdej strony. Ciężki masywny żeliwny ruszt. Tempomat umożliwiający ci kontrolę temperatury wewnątrz grilla. Ile wynosi całkowita moc grilla.