• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Friends

LEGO FRIENDS LETNIA KOSTKA DO ZABAWY OLIVII 41412 Klocki LEGO FRIENDS Letnia kostka do zabawy Olivii NUMER KATALOGOWY: 41412 LINIA: FRIENDS ILOŚĆ EL...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 4 szt.
28.49
LEGO FRIENDS LETNIA KOSTKA DO ZABAWY MII 41413 Główne cechy: Materiał: Plastik Kolor: Wielokolorowy
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
28.49
LEGO FRIENDS LETNIA KOSTKA DO ZABAWY EMMY 41414 KLOCKI LEGO FRIENDS Letnia kostka do zabawy Emmy NUMER KATALOGOWY: 41414 LINIA: FRIENDS ILOŚĆ ELEMENTÓW: 51
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.
LEGO FRIENDS LETNIA KOSTKA DO ZABAWY ANDREI 41410 LEGO Friends Letnia kostka do zabawy Andrei 41410 Szukasz nowej, wyjątkowej zabawki dla dziecka, które lubi przygody? L
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.

Klocki LEGO Friends to propozycja skierowana głównie do dziewczynek. W tej serii występuje pięć postaci przyjaciółek, są to: Mia, Emma, Stephanie, Olivia i Andrea, każda z nich ma niezwykłą pasję, każda interesuje się czymś innym. Wśród zestawów można wyróżnić takie, które są przeznaczone dla wszystkich dziewczynek lub tylko dla jednej z nich. Figurki LEGO Friends są przygotowane specjalnie dla tej serii i swoim kształtem odbiegają od standardowych figurek LEGO.

LEGO Friends – kapsuły i kostki

Jednym z najciekawszych elementów dla serii LEGO Friends są kapsuły i kostki do zabawy dla każdej z przyjaciółek. Można je ze sobą łączyć i tworzyć duże struktury w kształcie plastra miodu. Każdą z postaci można ukryć w jej przestrzeni z ulubionymi przedmiotami. Każda letnia kostka do zabawy LEGO Friends kryje w sobie niespodziankę w postaci zwierzątka w losowym kolorze, dlatego ta zabawka gwarantuje dzieciom jeszcze więcej emocji. Letnia kostka LEGO Friends będzie też dobrą zabawką do podróży, ze względu na niewielkie rozmiary. Podobnym pomysłem są przenośne kapsuły o niewielkich rozmiarach. Są one w kolorze fioletowym i zawierają akcesoria powiązane z zainteresowaniami każdej z przyjaciółek LEGO Friends.

Budowa miasta LEGO Friends

Seria LEGO Friends oferuje własne miasto – Heartlake City. W podstawowym zestawie klocków, w fioletowym pudełku, znajdziemy najpotrzebniejsze elementy do budowy wymarzonego miasta. W instrukcji obsługi znajdują się pomysły na kawiarnię, sklep muzyczny i stadninę koni, które można zamienić na trzy inne miejsca: basen, stanowisko DJ-a ze sceną oraz domek na drzewie. Można też zmieszać wszystkie klocki i wybudować od podstaw miasto zgodnie z własną inwencją twórczą. Ponadto można kupić osobne zestawy LEGO Friends do zbudowania innych miejsc w Heartlake, jak Szpital, Restauracja, Centrum ratunkowe w latarni morskiej, Dom Mii czy Supermarket. Do poruszania się po całym mieście przyda się także Autobus przyjaźni z LEGO Friends.

Wyrusz na przygodę z LEGO Friends

Różne zestawy LEGO Friends pozwalają na przeżywanie różnego rodzaju przygód z przyjaciółkami. Z jednej strony są to miejsca rozrywkowe w mieście a z drugiej ciekawe przygody w terenie. Letnia zabawa w parku wodnym to frajda dla każdego, szczególnie niesamowite zjeżdżalnie w rurze. Do tego zestawu dołączone są trzy figurki dziewczyn LEGO Friends, ale towarzyszy im przystojny ratownik Mason. Poza zabawą w parku wodnym, będzie można także wybrać się ze Stephanie, Mią i Emmą na lody i wykąpać się w jacuzzi. Jest to jeden z największych zestawów LEGO Friends, liczy sobie bowiem 1001 elementów!

Z LEGO Friends można wyruszyć na ratunek zwierzątkom: balonem na ratunek tygrysowi i autem terenowym na ratunek słoniątku. W zestawie safari otrzymujemy nie tylko dwie minifigurki, ale także ich wyposażenie niezbędne do odbycia podróży i uratowania słoniątka: krótkofalówkę, łopatę, butelkę do karmienia i strzykawkę. Z kolei wybierając się do dżungli bohaterki będą potrzebowały centrum dowodzenia medycznego zbudowanego w ich balonie.

LEGO Friends - wymarzony prezent świąteczny dla dziewczynki

Jedną z najbardziej oczekiwanych atrakcji przed Bożym Narodzeniem są kalendarze adwentowe. Z LEGO Friends oczekiwanie na grudniowe święta będzie jeszcze bardziej przyjemne. Składa się on z 24 okienek, a w środku kryje się w sumie aż 236-elementowy zestaw. Z klocków ukrytych w kalendarzu adwentowym LEGO Friends można zbudować pełne wyposażenie warsztatu Świętego Mikołaja. W okienkach znajduje się też figurka pani mikołajowej i dwóch elfów.

Największy zestaw LEGO Friends

O ile do najmniejszych zestawów LEGO Friends należą kapsuły, o tyle największym zestawem jest Piracka przygoda w Heartlake. Składa się on w sumie z 1251 elementów, a przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci, w wieku od 8 lat. Znajduje się w nim 5 figurek LEGO Friends, delfin, ptak i dwa szkielety. Piracki statek ma niesamowite wyposażenie i dostarcza dzieciom i figurkom zabawy na długie godziny!