• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Friends

Brak produktów do wyświetlenia

Klocki LEGO Friends to propozycja skierowana głównie do dziewczynek. W tej serii występuje pięć postaci przyjaciółek, są to: Mia, Emma, Stephanie, Olivia i Andrea, każda z nich ma niezwykłą pasję, każda interesuje się czymś innym. Wśród zestawów można wyróżnić takie, które są przeznaczone dla wszystkich dziewczynek lub tylko dla jednej z nich. Figurki LEGO Friends są przygotowane specjalnie dla tej serii i swoim kształtem odbiegają od standardowych figurek LEGO.

LEGO Friends – kapsuły i kostki

Jednym z najciekawszych elementów dla serii LEGO Friends są kapsuły i kostki do zabawy dla każdej z przyjaciółek. Można je ze sobą łączyć i tworzyć duże struktury w kształcie plastra miodu. Każdą z postaci można ukryć w jej przestrzeni z ulubionymi przedmiotami. Każda letnia kostka do zabawy LEGO Friends kryje w sobie niespodziankę w postaci zwierzątka w losowym kolorze, dlatego ta zabawka gwarantuje dzieciom jeszcze więcej emocji. Letnia kostka LEGO Friends będzie też dobrą zabawką do podróży, ze względu na niewielkie rozmiary. Podobnym pomysłem są przenośne kapsuły o niewielkich rozmiarach. Są one w kolorze fioletowym i zawierają akcesoria powiązane z zainteresowaniami każdej z przyjaciółek LEGO Friends.

Budowa miasta LEGO Friends

Seria LEGO Friends oferuje własne miasto – Heartlake City. W podstawowym zestawie klocków, w fioletowym pudełku, znajdziemy najpotrzebniejsze elementy do budowy wymarzonego miasta. W instrukcji obsługi znajdują się pomysły na kawiarnię, sklep muzyczny i stadninę koni, które można zamienić na trzy inne miejsca: basen, stanowisko DJ-a ze sceną oraz domek na drzewie. Można też zmieszać wszystkie klocki i wybudować od podstaw miasto zgodnie z własną inwencją twórczą. Ponadto można kupić osobne zestawy LEGO Friends do zbudowania innych miejsc w Heartlake, jak Szpital, Restauracja, Centrum ratunkowe w latarni morskiej, Dom Mii czy Supermarket. Do poruszania się po całym mieście przyda się także Autobus przyjaźni z LEGO Friends.

Wyrusz na przygodę z LEGO Friends

Różne zestawy LEGO Friends pozwalają na przeżywanie różnego rodzaju przygód z przyjaciółkami. Z jednej strony są to miejsca rozrywkowe w mieście a z drugiej ciekawe przygody w terenie. Letnia zabawa w parku wodnym to frajda dla każdego, szczególnie niesamowite zjeżdżalnie w rurze. Do tego zestawu dołączone są trzy figurki dziewczyn LEGO Friends, ale towarzyszy im przystojny ratownik Mason. Poza zabawą w parku wodnym, będzie można także wybrać się ze Stephanie, Mią i Emmą na lody i wykąpać się w jacuzzi. Jest to jeden z największych zestawów LEGO Friends, liczy sobie bowiem 1001 elementów!

Z LEGO Friends można wyruszyć na ratunek zwierzątkom: balonem na ratunek tygrysowi i autem terenowym na ratunek słoniątku. W zestawie safari otrzymujemy nie tylko dwie minifigurki, ale także ich wyposażenie niezbędne do odbycia podróży i uratowania słoniątka: krótkofalówkę, łopatę, butelkę do karmienia i strzykawkę. Z kolei wybierając się do dżungli bohaterki będą potrzebowały centrum dowodzenia medycznego zbudowanego w ich balonie.

LEGO Friends - wymarzony prezent świąteczny dla dziewczynki

Jedną z najbardziej oczekiwanych atrakcji przed Bożym Narodzeniem są kalendarze adwentowe. Z LEGO Friends oczekiwanie na grudniowe święta będzie jeszcze bardziej przyjemne. Składa się on z 24 okienek, a w środku kryje się w sumie aż 236-elementowy zestaw. Z klocków ukrytych w kalendarzu adwentowym LEGO Friends można zbudować pełne wyposażenie warsztatu Świętego Mikołaja. W okienkach znajduje się też figurka pani mikołajowej i dwóch elfów.

Największy zestaw LEGO Friends

O ile do najmniejszych zestawów LEGO Friends należą kapsuły, o tyle największym zestawem jest Piracka przygoda w Heartlake. Składa się on w sumie z 1251 elementów, a przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci, w wieku od 8 lat. Znajduje się w nim 5 figurek LEGO Friends, delfin, ptak i dwa szkielety. Piracki statek ma niesamowite wyposażenie i dostarcza dzieciom i figurkom zabawy na długie godziny!