• Kategorie
  • Parametry
  • Zestawy dla gracza

Ergonomiczna i wygodna konstrukcja Duża moc dźwięku Miękkie i wygodne nauszniki Regulowany mikrofon i pałąk Przycisk wyboru rozdzielczości (600 do 4800 dpi) Gumowana okładzina górna zapewniająca pewny uchwyt Logo podświetlane zmieniającymi się kolorami
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
113.00 -12% 99.00
Zestaw bezprzewodowy firmy Titanum. Wygodna bezprzewodowa klawiatura  ergonomiczna myszka.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.

Zestawy dla graczy czy warto?

Główną zaletą takich zestawów będzie cena, która z pewnością byłaby o dużo większa , jeżeli chcielibyśmy kupić te same akcesoria osobno. Przeważnie w zestawach znajdują się przedmioty o tej samej kolorystyce bądź z takim samym wzorem co dodatkowo dodaje uroku posiadanego zestawu. Jeżeli zdecydujemy się na taki zakup z pewnością jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Jest to również bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka i nie tylko! 

Co zawiera zestaw gamingowy?

Najbardziej popularne zestawy to : mysz+ klawiatura, mysz+ słuchawki, mysz + słuchawki + klawiatura. Musisz zwracać uwagę na to co w danym zestawię otrzymasz i za jaką kwotę . Zakup zestawu jest przede wszystkim skierowane do osób , które potrzebują wymienić większość akcesoriów do komputera. 

Zestawy dla gracza - przewodowe czy bezprzewodowe?

Polecane zestawy dla graczy komputerowych to jednak przede wszystkim przewodowe ich wersje. Niezawodność, najwyższa jakość oraz najszybszy czas  reakcji to główne zalety zestawów z kabelkami. Nie trzeba przejmować się wymianą baterii oraz zakłóceniami w przesyłaniu sygnału. Bezprzewodowe zestawy to dobre rozwiązanie do komputerów biurowych. Takie zestawy nie marnują miejsca na kable i wyglądają schludnie. Niestety wśród graczy bezprzewodowy sprzęt nie jest zbyt popularnym i dobrym sprzętem do uzyskania maksymalnych osiągnięć.

Na co zwrócić uwagę – kupując zestaw gamingowy

Z pewnością warto zwrócić uwagę na zestawy markowych produktów, które maja wyrobioną już opinie i renomę na rynku. Język i typ klawiatury będzie ważnym aspektem podczas wyboru. Profil, czułość oraz liczba przycisków myszy to główne czynniki na jakie powinien patrzeć kupujący zestawu.