• Kategorie
  • Szukaj
  • LOL Surprise

Brak produktów do wyświetlenia

LOL Surprise to prawdziwy hit ostatniego czasu, do Polski ten pomysł przybył ze Stanów Zjednoczonych, gdzie cieszy się ogromną popularnością, choć oryginalnie pochodzi z Włoch. To zabawka-zagadka, nie wiadomo, co dokładnie znajduje się w środku, ale otworzenie pudełka z laleczką nie jest zwyczajne i proste. Trzeba poświęcić pudełku więcej czasu, ponieważ składa się z wielu warstw. Pod każdą z nich kryje się element właściwej zabawki, naklejki, części garderoby, akcesoria, czasem zagadki. W samym środku znajduje się właściwa zabawka – lalka oraz ostatnie cenne akcesoria. Samo plastikowe opakowanie, w którego otworach kryją się kolejne akcesoria jest później wykorzystane jako domek lub podstawka dla zabawki LOL Surprise.

Otwieranie warstw LOL Surprise

Każda zabawka LOL Surprise ma na opakowaniu oznaczony i rozrysowany sposób otwierania. Czasami instrukcja jest wyłącznie w języku angielskim, ale obrazki bardzo pomagają, więc nie trzeba znać języka, by zrozumieć o co chodzi i jak działa zabawka. Miejsce otwierania każdej kolejnej warstwy oznaczono wyraźnym suwakiem.

Najbardziej rozpowszechnionym kształtem zabawki LOL Surprise jest kula, ale to nie jedyna opcja. Mogą to być również domki, walizeczki, tuby, kuferki i wiele, wiele innych. Jest to dodatkowa atrakcja do odkrycia i poznania, a także ozdoba do postawienia na półce.

Zbierz wszystkie LOL Surprise

LOL Surprise to zabawki kolekcjonerskie produkowane seriami. W każdej kuli znajduje się książeczka zawierająca rysunek każdej zabawki z serii, najczęściej są one podzielone na kategorie od najczęściej do najrzadziej spotykanych lub na podgrupy – dzielone kolorystycznie lub familijnie, lub pod względem funkcji i umiejętności każdej laleczki. Wśród właściwości mogą się pojawić takie jak: plucie, zmiana koloru pod wodą czy siusianie. Zebranie całej serii nie jest proste, nigdy nie wiadomo, co kryje się w środku, kupując kolejne zabawki prawdopodobnie trafią się powtórki. Otwieranie kolejnej kuli to nie tylko dobra zabawa pełna oczekiwania, ale i dawka adrenaliny. Właśnie element zaskoczenia i odkrywania zabawki krok po kroku przesądził prawdopodobnie o jej popularności wśród najmłodszych konsumentów.

LOL Surprise, Poopsie, Na! Na! Na! - seria główna i pochodne

Główna seria to oczywiście laleczki w kuli, to od nich wszystko się zaczęło, ale trend nie minął, a najmłodsi klienci chcieli dodatkowych akcesoriów. Stąd późniejsza ogromna popularność LOL Pets, dzięki którym można otrzymać zwierzątka, LOL surprise under wraps, czy LOL Surprise Hairgoals. Każda z serii dostarcza nowych emocji i nowych możliwości.

LOL Surprise Underwraps Eye Spy

Laleczki z tej serii ukryte są w specjalnych kapsułach, a dodatkową atrakcją jest ukryta w środku lupka szpiegowska, jest ona tak zbudowana, by można było odczytywać ukryte wiadomości w dymkach, rebusy oraz kody z dołączonej karteczki – poszczególne części kapsuły otwiera się dzięki wpisaniu odpowiedniego kodu. W kolejnych skrytkach znajdują się: buty, strój, buteleczka, a dodatkowo inne akcesoria typu: okulary, bransoletka, kolczyki, korona, opaska. Sama laleczka ukryta jest w gumowym kokonie. Sama ulotka z informacją o kolejnych laleczkach w serii jest ciekawie zrobiona, ponieważ nie wszystkie figurki są zaprezentowane, ale można sprawdzić czy będzie to dziewczynka czy chłopak przy użyciu lupki.