• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy zdalnie sterowane: auta, samochody

Brak produktów do wyświetlenia

Pojazdy i samochody zdalnie sterowane dla dzieci. Zabawa i edukacja w jednym

Marzeniem każdego młodszego i starszego amatora samochodów są auta zdalnie sterowane. Wśród nich, każdy fan motoryzacji powinien znaleźć coś dla siebie. Do wyboru znajdziecie między innymi auta wyścigowe, ciężarówki, karetki, wozy strażackie. Niezależnie więc jakim rodzajem pojazdów interesujecie się Wy lub Wasza pociecha, na pewno znajdziecie odpowiedni model. 

Jak działa pojazd zdalnie sterowany?

Auta zdalnie sterowane posiadają w swoim zestawie pilot, akumulator, ładowarkę i samochód. Po naładowaniu akumulatora możemy włączyć auto i sterować nim pilotem. W zależności od modelu auto może działać, w odległości nawet kilkunastu metrów od nas. W instrukcji wyjaśnione jest działanie wszystkich przycisków. Najbardziej podstawowe modele poruszają się do przodu, do tyłu i na boki. Możemy nimi swobodnie poruszać się i skręcać. Bardziej zaawansowane modele posiadają różnego rodzaju podnośniki, alarmy, klaksony, wysuwane przedmioty. Użytkowanie ich jest również opisane w instrukcji. Jak widzicie, samochody zdalnie sterowane dla dzieci mogą być niezłą zabawą, ale też wymagają sporo nauki. Zakup takiej zabawki jest więc strzałem w dziesiątkę. Pojazd zdalnie sterowany nie nudzi się zbyt szybko, ponieważ można odkrywać jego dla możliwości i testować w różnych warunkach. 

Jakie samochody zdalnie sterowane mamy na rynku? 

Do wyboru mamy pojazdy zdalnie sterowane gotowe lub składane z klocków. Przy tych drugich będzie trochę więcej zabawy. Należy bowiem od podstaw złożyć pojazd, którym później będziemy mogli kierować. Wymaga to dużej precyzji, skupienia i umiejętności odczytywania instrukcji. Jest to więc dobre rozwiązanie dla starszych miłośników samochodów. Budowanie z klocków pojazdów rozwija zmysł artystyczny i pozwala myśleć kreatywnie. Nie trzeba trzymać się sztywno ustalonej instrukcji. Dzięki temu każdego dnia model samochodu może być inny i nie znudzi się tak łatwo. Ponadto w zależności od modelu pojazdy zdalnie sterowane posiadają światła, alarmy, automatyczne podnośniki. Samochody zdalnie sterowane, które są już gotowe lub złożone możemy od razu użytkować. Wystarczy umieścić baterie w pilocie lub naładować akumulator i możemy ruszać.

Pojazdy zdalnie sterowane to idealny pomysł na prezent

Dzięki temu, że na rynku mamy spory wybór aut znajdziemy wśród nich idealny prezent. Dla tych młodszych możemy wybrać samochody, które posiadają podstawowe funkcji i są łatwe w obsłudze. Starszych na pewno ucieszą bardziej skomplikowane modele do samodzielnego złożenia. Przedział cenowy aut jest szeroki, także w sklepie znajdziecie coś na Waszą kieszeń. Zabawka ta ucieszy zarówno dzieci, jak i rodziców. Samochody zdalnie sterowane łączą pokolenia. Rodzice chętnie użytkują pojazd razem z dziećmi, pokonując ustawione tory przeszkód na czas, ścigając się czy ucząc się obsługi nowych funkcji. Auta zdalnie sterowane to edukacja i zabawa w jednym. Nie jest to zabawka na jeden wieczór. Odkrycie jej funkcji zajmuje dziecku długie godziny i sprawia radość.