• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Art

Brak produktów do wyświetlenia

Klocki LEGO – jedna z najlepszych zabawek dzieciństwa. W świecie dorosłych nie zawsze wypada przyznać się do swojej pasji przypinania klocków do siebie. Szczęśliwcy mający dzieci korzystają z tego, bawiąc się razem z nimi, a pozostali? Teraz mogą bawić się bez większych wyrzutów sumienia dzięki LEGO Art Zamienianie pasji w sztukę to hasło wykorzystane przez producenta. Wszystkie zestawy LEGO Art mają ograniczenie wiekowe i są przeznaczone dla osób dorosłych 18+.

LEGO Art – nowy wymiar obrazu

Tworzenie i odtwarzanie sztuki było do niedawna zarezerwowane dla pasjonatów malarstwa i haftowania. LEGO Art wychodzi naprzeciw zupełnie nowej grupie odbiorców. Pasjonaci sztuki współczesnej mogą wybrać jeden z oferowanych zestawów i ozdobić mieszkanie lub biuro czymś niezwykłym. Każdy zestaw składa się z klocków w kształcie kropek oraz planszy do ich układania. Obecnie wybrać można jeden z czterech wzorów (kolejność od największej liczby elementów do najmniejszej): Gwiezdne Wojny – Sith, Andy Warhol’s Marylin Monroe, Iron Man z wytwórni Marvel Studios i The Beatles.

LEGO Art – Star Wars

Star Wars to legenda, opowieść znana dorosłym i dzieciom. W kulturze popularnej przetrwało wiele cytatów pochodzących właśnie z tego filmu, znają je nawet ci, którzy go nie oglądali. LEGO Art wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu fanów w zupełnie inny sposób. Tworzenie obrazu związanego z filmem może być uatrakcyjnione dzięki dedykowanej ścieżce dźwiękowej. Pozwala ona na dodatkowe chwile relaksu, a także poznanie ciekawostek oraz historii, które bezpośrednio łączą się z budowanym zestawem.

Ogromną zaletą zestawu LEGO Art Star Wars – Sith jest możliwość rozbudowania kolekcji. Kupując trzy zestawy można stworzyć trzech bohaterów lub przekształcić je w jeden duży obraz przedstawiający Lorda Vadera. W skład zestawu wchodzi również 9 płytek ozdobnych, płytka z napisem Star Wars, ramka z klocków LEGO, element do powieszenia, a także separator przydatny do przekształcania obrazu lub odpinania nietrafnie przypiętych elementów.

LEGO Art dla fanów muzyki

Zestawy LEGO Art koncentrują się na największych legendach popkultury. Obecnie najmniejszym zestawem, mającym zaledwie 2933 elementy jest zestaw The Beatles. To doskonała propozycja zastępująca plakat ulubionego zespołu. LEGO Art The Beatles umożliwia zbudowanie portretu jednego z czterech członków zespołu - Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona lub Ringo Starra. Można je dowolnie przekształcać lub stworzyć unikatową kolekcję dzięki zakupowi czterech takich zestawów.

Co nas czeka w LEGO Art?

Wymiary pojedynczego obrazu LEGO Art to około 40x40cm. Pasjonaci muzyki z pewnością docenią dołączoną do każdego zestawu ścieżkę dźwiękową, którą można odtworzyć podczas zabawy. Jak każdy zestaw klocków LEGO, także LEGO Art wykonany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, a jakość wykonania jest jedną z kluczowych zasad produkcji klocków tej firmy. Do każdego pudełka dołączona jest szczegółowa instrukcja, dzięki której nawet osoby nie mające wyobraźni przestrzennej, będą mogły bez problemu odtworzyć obraz.