• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekspresy przelewowe

Moc 1100W, Pojemność 4-12 filiżanek, wyjmowany filtr, system anti drip
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
319.00
szt. Do przechowalni
Ekspres przelewowy z linii Vintage, moc 960 W, programator harmonogramu parzenia oraz mocy naparu, podtrzymywanie temperatury kawy, funkcja przerwy na serwowanie, automatyczna funkcja czyszczenia, wyświetlacz LCD, antypoślizgowe nóżki, wyjmowany i zmywalny filtr, schowek na kabel, dzbanek ze szkła hartowanego o pojemności 1,5 l, pojemność zbiornika na wodę 2,1 l, wymiary 21x23,5x35 cm
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 5 szt.
319.00
szt. Do przechowalni
Moc 1100W, Pojemność 4-12 filiżanek, wyjmowany filtr, system anti drip
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 2 szt.
302.00
szt. Do przechowalni

Kubek aromatycznej małej czarnej to pierwsza rzecz o poranku, po którą sięga wielu kawoszy. W chwili obecnej, za sprawą różnego rodzaju urządzeń, kawa parzona w domu może smakować równie dobrze, co w najlepszej kawiarni. Ekspresy do kawy, dzięki swojej różnorodności mogą spełniać oczekiwania użytkowników, dzięki czemu mamy możliwość wyboru zarówno ulubionego rodzaju kawy, ale również sposobu jej przygotowania.

Ekspresy przelewowe - zalety

Ekspres przelewowy to połączenie nowoczesnego urządzenia z pięknym, minimalistycznym dzbankiem i nie tylko. Ogromną zaletą ekspresów przelewowych jest możliwość przygotowania dużej ilości aromatycznej kawy podczas jednego parzenia. Dzięki temu, możemy sporządzić o poranku pobudzający napój dla całej rodziny lub wszystkich gości podczas przyjęcia w domu. Dodatkowo, ustawienie dzbanka z ekspresu na stole sprawia, że goście mogą częstować się kawą do woli. Zaletą ekspresów przelewowych jest również ich rozmiar. Opływowe kształty urządzenia sprawiają, że znajdzie się dla niego miejsce nawet w niewielkiej przestrzeni kuchennej.

Ekspres przelewowy dostosowany do preferencji domowników

Każdy amator kawy ma własne preferencje dotyczące intensywności napoju. Wiele osób nie zaczyna dnia bez dwóch filiżanek kawy o poranku. Ekspres przelewowy umożliwia przygotowanie dokładnie takiej ilości kawy, jaka w danym momencie jest potrzebna. Decydując się na przelewowy ekspres do kawy można też wybrać opcję z kubkiem zamiast dzbanka, a nawet termosem, dzięki któremu napój będzie gorący nawet po pewnym czasie od przygotowania.

Dodatkowe funkcje ekspresów przelewowych

Ekspresy przelewowe, mimo nieskomplikowanego działania i intuicyjnej obsługi, mogą posiadać dodatkowe funkcje, które czynią przygotowywanie kawy jeszcze bardziej przyjemnym. Dodatkowo, pozwalają one na zakup urządzenia odpowiadającego wszystkim naszym potrzebom. 

Kawa świeżo mielona

Świeżo mielona kawa smakuje bezkonkurencyjnie. Dodatkowo, sprawia, że w domu unosi się przepiękny zapach. Samodzielne mielenie kawy może być jednak czasochłonne, szczególnie w sytuacji, kiedy szykujemy kawę w pośpiechu. Producenci wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów, dlatego możemy wybrać dla siebie ekspres przelewowy z młynkiem. 

Filtr wody

Kamień to wróg wszystkich sprzętów, które wykorzystują wodę. Dodatkowo, twarda woda jest też po prostu niesmaczna. Rozwiązaniem jest stosowanie różnego rodzaju filtrów wody, jednak może być ono czasochłonne. Z tego powodu, dobrym pomysłem może być zakup ekspresu przelewowego z filtrem wody, dzięki czemu osad kamienny nie uszkodzi urządzenia, a kawa zaparzona w ekspresie będzie smakowała o wiele lepiej.

Filtr kawy

Ekspresy przelewowe znane są ze stosowania papierowych filtrów, które sprawiają, że otrzymujemy kawę bez fusów. Osobom, które nie chcą pamiętać o każdorazowej wymianie filtra z pewnością przypadnie do gustu ekspres przelewowy ze filtrem stałym, który wymaga jedynie regularnego oczyszczania.

Kawa tuż po przebudzeniu

Możliwość sięgnięcia po kubek ulubionej kawy o poranku lub po przyjściu z pracy to coś wspaniałego. Z ekspresem przelewowym jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy wybrać urządzenie z opcją programowania czasu rozpoczęcia parzenia. Wówczas, po wcześniejszym uzupełnieniu kawy i wody, można zaprogramować ekspres przelewowy, aby przygotował dla nas kawę o wyznaczonej godzinie. 

Wśród innych funkcji ekspresów przelewowych wymienić możemy wskaźnik poziomu wody, który precyzyjnie podpowie ile wody należy dolać. Istotną funkcją jest również blokada kapania. Należy też pamiętać o mocy ekspresu, ponieważ to ona odpowiada za szybkość parzenia kawy.