• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Technic

Brak produktów do wyświetlenia

Klocki Lego Technic w ofercie tego znanego na całym świecie producenta są już od ponad 40 lat. Niemal od samego początku cieszą się niezmiennie bardzo dużym zainteresowaniem, wzbudzając zachwyt i zainteresowanie nie tylko dzieci w każdym zakątku świata, ale również i ich opiekunów. Co ciekawe, zestaw na przestrzeni lat został poddany wielu ewolucjom i dziś jest zdecydowanie ciekawszy i bardziej interesujący niż w czasach swojego debiutu.

Zestawy Lego Technic - dobra zabawa

Lego Technic to klocki uwielbiane zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych, które pozwalają w sposób ciekawy i kreatywny spędzić czas całej rodzinie. Jest to zestaw pozwalający na budowę różnych maszyn. Dodatkowo to tych o większych gabarytach można zastosować silnik Power Functions, przez co pojazdy nie tylko będą wyglądały bardziej realistycznie, ale również zabawa nimi będzie znacznie ciekawsza i przyjemniejsza. Lego Technic to nowa i dość unikalna odsłona klocków, która została stworzona i zaprojektowana przede wszystkim z myślą o tych najbardziej wymagających miłośnikach klocków, interesujących się majsterkowaniem i konstruowaniem. Zestaw zadowoli bez wątpienia szczególnie tych, którzy od klocków lego oczekują znacznie więcej niż kilkugodzinnej zabawy, która po pewnym czasie staje się monotonna, a więc nie tak interesująca jak na samym początku.

Lego Technic - początki serii

Pierwsze klocki Lego Technic nie posiadały ruchomych części, które w zestawie umieszczone zostały dopiero kilka lat po ich oficjalnym debiucie. To właśnie ich wprowadzenie wywołało fale dużego zainteresowania tą serią klocków, która nieprzerwanie trwa do dnia dzisiejszego. W pierwszych zestawach Lego Technic pojawiały się modele samochodu oraz traktora, dopiero nieco później (po około roku) dołączono helikopter. Obecnie w zestawach Lego Technic znajdują się zabytki, a zestawy są bardzo nowoczesne, zawierając mnóstwo współczesnych pojazdów.

Jedyną niezmienną rzeczą, od początku istnienia serii klocków Lego Technic jest to, że konstruktorzy projektowali i tworzyli je z myślą o tym, by ich użytkownicy mieli szansę na rozwijanie kreatywności poprzez budowę urządzeń mechanicznych. Choć idea projektowania i konstruowania klocków Lego Technic od lat jest niezmienna, to jednak obecne modele są zdecydowanie bardzie skomplikowane, niż ich poprzednicy tworzący zestawy klika czy kilkadziesiąt lat temu. Na niektóre zestawy Lego składa się kilka tysięcy części, ci zapewnia długotrwałą rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ułożenie całego zestawu z całą pewnością wynagrodzi cały trud i czas poświęcony na realizację tego zadania. Warto mieć na uwadze, że ze względu na różnorodną ilość części w poszczególnych zestawach, klocki Lego Technic można podzielić na mniej lub bardziej skomplikowane, co pozwala na skorzystanie z tej pasjonującej zabawy nawet młodszym dzieciom.

Lego Technic - najciekawsze zestawy klocków

Na serię Lego Technic składa się wiele różnorodnych zestawu, zatem bez większych przeszkód każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zestawy różnią się pomiędzy sobą nie tylko wizualnie, ale również ilością części oraz stopniem skomplikowania, przez co klocki będą stanowiły doskonałą zabawę na długo dla wielbiciela Lego w każdym wieku. W zestawach Lego Technic znaleźć można między innymi:

  • Lamborghini Sian (zestaw ma niespełna 4000 elementów, zatem to idealna zabawa dla dorosłych bądź nieco starszych dzieci),
  • betoniarkę o liczbie elementów 1153,
  • motocykl Ducati Panigare (zestaw zawiera 643 elementy i przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia),
  • liczne pojazdy zdalnie sterowane, których łączna liczba elementów przekracza 4000 (zestawy często są bardzo rozbudowane, idealnie zatem sprawdzą się dla miłośników Lego lubiących długotrwałe wyzwania),
  • Łazik (Buggy) o liczbie elementów 117 - to jeden z lepszych zestawów Lego Technic które sprawdzają się w czasie rozpoczynania swojej konstruktorskiej przygody.

Oczywiście wymienione powyżej zestawy to tylko przykłady, w rzeczywistości oferta Lego Technic jest zdecydowanie szersza, a co za tym idzie możliwości wyboru są zdecydowanie większe.