• Kategorie
  • Szukaj
  • Suszarko lokówki

 
Szybkie i skuteczne modelowanie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 69 szt.
229.00
szt. Do przechowalni
SUSZARKO - LOKÓWKA DO WŁOSÓW PHILIPS BHA710/00   Swobodna stylizacja zapewniająca gładkie i lśniące włosy Obrotowa suszarko-lokówka Philips Volumebrush ...
Zapytaj nas o dostępność

Lokówko – suszarki 

Lokówko-suszarka to zdecydowanie sprzęt godny uwagi , który doceni nie jedna z kobiet chcąc w krótkim czasie wyczarować efektowną fryzurę. Sprzęt, który łączy w sobie zarówno cechy lokówki jak i suszarki brzmi obiecująco – gdyż w tym samym czasie suszymy oraz podkręcamy włosy, nadając im pożądany kształt. Decydując się na zakup suszarko – lokówki możesz pożegnać się z tradycyjną lokówką, wałkami, czy innymi „złotymi radami” jak ułożyć idealną fryzurę w 5 minut. 

Zalety suszarko – lokówki

Bezdyskusyjnie główną zaletą urządzenia jest uniwersalność, która pozwala znacznie ograniczyć czas spędzony na układaniu włosów, a tym samym nasze włosy odwdzięczą się nam lepszą kondycją – gdyż nie będą „katowane” najpierw gorącym strumieniem powietrza suszarki, a później stylizacją. Dodatkowo dobrej jakości sprzęt zapewni nam bezproblemowy efekt, bez poplątanych włosów, czy też ryzyka łamania struktury włosa, jak to często bywa w przypadku stosowania wałków, czy papilotów. Suszarko – lokówki idealnie nadają się do cienkich włosów, którym na co dzień brakuje objętości, a także prostych, który brakuje wyrazu.

Najlepsze suszarko - lokówki?

Decydując się na zakup suszarko – lokówki warto skupić się na kilku dość istotnych parametrach, aby zakupiony sprzęt spełnił nasze oczekiwania, a tym samym zapewnił efektowną fryzurę w krótkim czasie.  Istotne jest odpowiednie dobranie średnicy lokówko-suszarki do długości włosów – oraz efektu jaki chcemy uzyskać na włosach. Nie mniej jednak, za pomocą tego urządzenia uzyskamy głównie duże fale, a w przypadku krótszych włosów zostaną one pięknie uniesione od nasady, dzięki czemu cała fryzura zyska na objętości. Ważną kwestią jest również, aby sprzęt posiadał regulację siły nawiewu, a także temperatury – choć tu w odniesieniu do tradycyjnych suszarek, ten rodzaj sprzętu działa ogólnie na niższych temperaturach. Dodatkowym udogodnieniem z pewnością mogą okazać się wymienne końcówki, czy obrotowy kabel – dzięki czemu unikniemy niepotrzebnej i nieprzyjemnej czynności jaką jest rozplątywanie kabla. Dodatkową ekstra funkcją suszarko – lokówek jest jonizacja, dzięki której włosy będą pełne blasku i nie będą się elektryzować.