• Kategorie
  • Parametry
  • Kierownice dla graczy

Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.
Sekwencyjna dźwignia zmiany biegów. Efekt wibracji „VIBRATION FORCE". Obrót kierownicy o 270°. Cyfrowe łopatki do zmiany biegów w grach wyścigowych. Manipulator wielokierunkowy
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.

Kierownice gamingowe – sięgnij po lepsze wrażenia

Wraz z postępem technologii, wymagamy coraz więcej. Aby korzystać z wszystkich gier wyścigowych jak i symulatorów jazdy powinniśmy pomyśleć nad zakupem kierownicy, która z pewnością spotęguje nasze wrażenia podczas gry. Dzięki odpowiedniemu zestawowi kierownicy i pedałów możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy lub jako kierowca tira , busa lub innego pojazdu. 

Kierownica dla gracza – na jakie platformy

Obecnie na rynku możemy znaleźć kierownice do komputerów PC oraz do konsoli Playstation4 i Xbox One. Dostępne są również uniwersalne wersje wspierające zarówno komputery jak i konsole. Duży wybór sprawi na pewno , że nie będzie łatwo nam wybrać kierownice bez przeanalizowania, czego potrzebujemy od naszej wymarzonej kierownicy do gier.

Na co zwrócić uwagę kupując kierownicę dla gracza

Bardzo ważny jest sposób mocowania kierownicy . Musi być ona stabilna i dobrze przytwierdzona do swojego miejsca. Tańsze modele przeważnie wyposażone są w gumy samoprzylepne, nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie często podczas rozgrywki nagły szybki ruch może spowodować odklejenie się przyssawek. Droższe modele wyposażone są w uchwyty które powodują , że kierownica nie lata i jest dobrze przymocowana do biurka. Najdroższe modele to pełne stojaki często przypominające szkielet samochodu. Jakość wykonania jest równie ważna, materiały z jakich została ona wykonana oraz efektywność jej wyglądu. Obita skórą lub gumą polepszy wrażenia i sprawi że nie będziesz chciał odejść zza kółka!

Kierownica gamingowa - realistyczna rozgrywka

Jeśli jesteś fanem motoryzacji , zdecydowanie to coś dla ciebie. Dobre kierownice wraz ze skrzynią zmiany biegów oraz pedałami mogą zapewnić ci wrażenia jakbyś znajdował się w środku pojazdu którym kierujesz. Tańsze modele w zestawie pedałów posiadają jedną oś co nie odwzorowuje zbyt dobrze prawdziwej jazdy. Większość droższych modeli posiada osobne osie do każdego pedału co pozwoli na uzyskanie naprawdę realistycznego poruszania się pojazdem.