• Kategorie
  • Szukaj
  • Lalki bobasy

Brak produktów do wyświetlenia

U wielu dzieci instynkt opiekuńczy budzi się bardzo wcześnie. Dlatego właśnie maluchy uwielbiają bawić się lalkami. Większości z nas, mimo że minęło już sporo czasu odkąd bawiliśmy się lalami bobasami, nasuwają się nam same miłe wspomnienia z nimi związane.

Zabawa w dorosłych lalkami bobasami

Każdy maluch chciałby jak najszybciej być dorosły. Dlatego właśnie maluchy uwielbiają naśladować swoich rodziców i bawić się w dom. Nieodłącznym elementem tego typu zabaw są lale bobasy. Idealnie odwzorowane lalki, do złudzenia przypominające prawdziwego bobasa mogą pomóc stworzyć niepowtarzalną zabawę i poczuć się jak prawdziwi rodzice.

Lalki bobasy ulubioną zabawką

Dzieciństwo jest nierozerwalnie związane z zabawą. Lalki bobasy są najchętniej wybierane przez dziewczynki. Nawet najmłodsze kobietki uwielbiają ten typ zabawek w zasadzie od wielu pokoleń. Współczesne lalki bobasy, które proponujemy, wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, do złudzenia przypominając małe dziecko.

Miękkie i przyjemne lalki bobasy dla najmłodszych

Prezentowane lalki bobasy można podarować już maluchom, ze względu na to, że wykonane są miękkich, przyjaznych i przede wszystkim bezpiecznych materiałów. Każda mała „mama” będzie mogła więc bez przeszkód zajmować się swoją pociechą, tulić ją i o nią dbać. A wykorzystanie do stworzenia lali miękkich, atestowanych materiałów gwarantuje bezpieczeństwo zabawy.

Lalka bobas idealnym pomysłem na prezent

Niemal każda dziewczyna będzie zachwycona, kiedy obdarujemy ją lalką. Miękka lala bobas może towarzyszyć małej dziewczynce cały czas, także podczas snu. Ten fakt jest niezwykle ważny, ponieważ małe dzieci bardzo przywiązują się do przedmiotów, a ze swoimi ulubionymi zabawkami nie chcą się rozstawać. Lalki są jednymi z najpopularniejszych zabawek, bobasami bawią się dzieci w każdej szerokości geograficznej. Co ciekawe, jeżeli chcemy sprawdzić dziewczynce prawdziwą przyjemność wybierzmy lalkę, której kolor włosów zbliżony jest do włosów obdarowanej, czy maja z nią coś wspólnego np. tak jak ona noszą okulary.

Lalki jak młodsze rodzeństwo

Lale bobasy mogą pełnić bardzo ważną funkcję adaptacyjną. Kiedy na świecie witamy młodsze dziecko, lala bobas może pomóc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. Lalka bobas może nie tylko wyzwalać instynkty opiekuńcze, taka zabawka może się stać przyjaciółką, towarzyszką zabaw, czy najbardziej zaufaną powierniczką wszystkich sekretów. Pomoże dziecku uporać się z różnymi emocjami w tym trudnym, bo nowym dla niego etapie pojawienia się nowego członka rodziny.

Lalki bobasy pomocnikami rodziców

Lalę bobasa mała mama może przebierać i opiekować się nim. Lalka może także pomóc dziecku przejść przez różne, etapy. Ukochana zabawka naszej pociechy może stać się dla nas niezwykle pomocna choćby w nauce korzystania z nocnika, kiedy dokupując to akcesorium dla lalki bobasa, możemy demonstrować sposób korzystania z toalety. Taki dodatek będzie też niezwykle atrakcyjnym urozmaiceniem zabawy. Zabawa lalkami uczy wrażliwości, wpływa na rozwój umiejętności społecznych, rozwija także wrażliwość. Przeprowadzono na ten temat badania, które wskazały, że dziewczynki bawiące się lalkami mają lepiej rozwinięty zmysł estetyczny, koordynację wzrokową i ruchową, a także rozwój empatii.

Zapewnienie dziecku dostępu do odpowiednich dla jego wieku, etap zabawek jest niezwykle ważne dla jego prawidłowego, niezakłóconego rozwoju. Lalki bobasy zostały stworzone z myślą o przytulaniu, dbaniu o nie. Każdy z nas do dzisiaj pamięta swoją ulubiona zabawkę, pomóżmy budować takie wspomnienia także naszym dzieciom.