• Kategorie
  • Szukaj
  • Lunch Boxy i pojemniki na żywność

Brak produktów do wyświetlenia

Ład i porządek w kuchni sprawia, że czas spędzany na gotowaniu i przygotowywaniu posiłków jest jeszcze milszy i sprawia jeszcze większą satysfakcję. Segregacja żywności to nie tylko wygoda i komfort w użytkowaniu, ale również ładny i schludny wygląd. Wszystkich tych zalet możesz doświadczyć z pojemnikami na żywność oraz lunch boxami, które pomogą Ci w przechowywaniu produktów spożywczych oraz gotowych posiłków.

Pojemniki do kuchni

Kuchnia to miejsce, które potrafi zintegrować całą rodzinę i dostarczyć ogrom rozrywki. W praktyce jednak, gotowanie kilu rzeczy na raz z bliskimi może okazać się trudniejsze, niż na obrazach z programów kulinarnych. Niech chaotyczne gotowanie będzie jedynie zabawą! Dzięki pojemnikom na żywność możesz usprawnić sobie pracę w kuchni. Odpowiednia segregacja produktów i przechowywanie ich w funkcjonalnych pojemnikach ułatwi Ci korzystanie z nich podczas kulinarnych wojaży. Suche składniki, których używasz najczęściej, przesyp w wygodne pojemniki, które będziesz mieć zawsze pod ręką. Umieść je w łatwo dostępnym miejscu i ciesz się ich funkcjonalnością. Pojemniki na żywność są dostępne w różnorodnych pojemnościach i kształtach tak, aby bez problemu mogły dopasować się do wnętrza Twojej kuchni. Z pewnością znajdą one zastosowanie w przechowywaniu produktów, które bardzo często kupowane są na zapas, takie jak mąka, cukier, sól, kasza czy makaron. Koniec z niewygodnymi opakowaniami, kartonami i foliami, które po otwarciu nie są szczelne i powodują, że suche produkty się rozsypują. Szczelne zamknięcie pojemników kuchennych chroni przed wilgocią, utratą świeżości, smaku lub zapachu. Finezyjne wzory sprawią, że pojemniki na żywność prezentują się doskonale na stole, blacie, lodówce czy w kuchennej szafce. Aromatyczna kawa i herbata zachowa swój aromat dzięki finezyjnym puszkom i opakowaniom, które są przeznaczone do tego typu produktów, na co nierzadko wskazuje ozdobny napis. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór pojemników na żywność, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądać jak z katalogu.

 

Lunch boxy

Posiłki domowe to najlepsza forma jedzenia na wynos. Zdrowe, przygotowane ze znanych produktów, dostosowane pod nasze kubki smakowe. Nieważne czy wolisz obiad jednogarnkowy, czy składający się z kilku osobnych potraw, czy nawet zwykłe kanapki - dzięki wygodnym lunch boxom każdy posiłek poza domem będzie przyjemny. Zapomnij o surówce pomieszanej z sosem, mięsem i ziemniakami i wypróbuj lunch boxy podzielone na funkcjonalne przegródki, które umożliwią oddzielenie od siebie różnych pokarmów. Niewielkich rozmiarów pudełko pomieści cały Twój obiad, który będziesz mógł podzielić na części, a następnie odgrzać w kuchence mikrofalowej. Ich mycie nie jest skomplikowane. Wystarczy rozłożyć pojemnik na części i wymyć w zmywarce lub ręcznie w ciepłej wodzie. Odpowiednie zamykanie sprawia, że nic nie wydostanie się poza lunch box. Różnorodne wzory i modele zadowolą każdego. Jeśli potrzebujesz pojemnika na kanapki, wypróbuj śniadaniówkę mniejszych rozmiarów. Lunch boxy to także szeroka oferta pojemników, które posiadają tylko jedną komorę - idealnie zdadzą egzamin podczas przechowywania większej ilości obiadu pozostawionego na przykład na drugi dzień.

Szeroka oferta lunch boxów i pojemników na żywność

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę wysokiej jakości pojemników na posiłki i produkty. Dzięki nim nie tylko zorganizujesz przestrzeń w swojej kuchni, ale również zaoszczędzisz miejsce, utrzymasz dobre nawyki żywieniowe, a także wesprzesz środowisko - pojemniki na żywność oraz lunch boxy są bowiem wielokrotnego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową!