• Kategorie
  • Szukaj
  • Piekarniki elektryczne

PIEKARNIK ELEKTRYCZNY ARIETE 981    
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 2 szt.
310.00
szt. Do przechowalni
Moc: 1380W Minutnik: ✔ Akcesoria: ruszt, tacka Pojemność: 18 l Kolor: beż
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
378.00
szt. Do przechowalni
Moc: 1380W Minutnik: ✔ Akcesoria: ruszt, tacka Pojemność: 18 l Kolor: zielony
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 3 szt.
389.00
szt. Do przechowalni
Moc 1380W Minutnik Akcesoria ruszt, tacka Pojemność 18 l
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
389.00
szt. Do przechowalni
PIEKARNIK ARIETE 3920/00 FORNO ELECTRICO 10  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 2 szt.
224.00
szt. Do przechowalni

Piekarniki elektryczne są obecnie najpopularniejszymi wśród dostępnych modeli piekarników. Nowoczesne, wysoce wydajne energetycznie oraz estetycznie i nowocześnie prezentujące się piekarniki elektryczne to propozycja dla osób, które lubią piec, pieką często i zależy im na idealnym efekcie. Piekarniki elektryczne, dostępne w aktualnej ofercie to urządzenia, wykazujące się zastosowaniem wysokiej klasy materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a także nowoczesnych funkcji, dzięki którym pieczenie staje się przyjemnością, nawet dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją kulinarną przygodę. 

Piekarniki elektryczne - jak ważny jest design?

Wśród dostępnych w ofercie urządzeń znajdują się piekarniki elektryczne wolnostojące, skoordynowane z płytą grzewczą w jedno urządzenie oraz piekarniki elektryczne do zabudowy, które umieszczamy w szafce niskiej lub wysokiej, na odpowiednio dobranej wysokości, aby zapewnić ergonomiczne użytkowanie. Nowoczesne piekarniki elektryczne to już nie tylko stal szlachetna i jej szary, ponadczasowy odcień. Nowoczesne piekarniki elektryczne dostępne są z frontami, wykonanymi z białego, mlecznego lub czarnego szkła, o efekcie wysokiego połysku. Dostępne w ofercie piekarniki elektryczne znajdziesz również w stylistyce retro, która idealnie komponuje się z rustykalną zabudową kuchenną.

Parametry nowoczesnych piekarników elektrycznych - zwróć uwagę na szczegóły

Przy zakupie piekarnika elektrycznego, niezwykle istotna jest jego wydajność energetyczna. Dziś wybieramy piekarniki, opatrzone symbolem A++, które zużywają około 180kWh rocznie. Niższa efektywność oznacza wzrost zużycia prądu, dlatego jeśli lubisz piec i używasz piekarnika często, klasyfikacja energetyczna jest bardzo ważnym elementem efektywności pieczenia. Piekarniki elektryczne dzielą się na małe oraz pełnowymiarowe (o pojemności 65-75 litrów). Możesz wybierać spośród urządzeń o standardowych wymiarach, w których przygotujesz porcje dla całej rodziny lub spośród niedużych urządzeń (wielkościowo podobnych do mikrofalówki, które sprawdzą się w mieszkaniach singli. 

Piekarniki elektryczne dla tych, którzy cenią perfekcyjne efekty, bez kompromisów

Ogromna liczba funkcji, dostępnych w nowoczesnych piekarnikach elektrycznych pozwala piec ze zdecydowanie mniejszym ryzykiem błędów. Dzięki piekarnikom parowym przygotujesz dania soczyste, z zachowanymi składnikami odżywczymi. Termosonda pozwoli Ci przygotować mięso, chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku, natomiast automatyczna funkcja pieczenia ciasta zapobiegnie przypaleniu lub przesuszeniu. Termoobieg zapewni tę samą temperaturę w całej komorze piekarnika, natomiast funkcja programowania i zapamiętywania programów stanie się nieocenionym pomocnikiem w kuchennych zadaniach. Zwróć uwagę na możliwość samooczyszczania się piekarnika elektrycznego dzięki katalizie lub pyrolizie. A może wolisz wersję z emaliowanym, łatwym w czyszczeniu środkiem? 

Nowoczesne piekarniki elektryczne do Twojej, pięknej kuchni

Nowoczesne piekarniki elektryczne nie pieką za Ciebie, jednak znakomicie wspierają Cię w przygotowywaniu posiłków, czyniąc tę czynność prostszą i szybszą. Dzięki niskiemu poborowi energii oraz licznym funkcjonalnościom, czołowi producenci piekarników elektrycznych zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Skorzystaj z wyjątkowych propozycji, dzięki którym pieczenie stanie się łatwiejsze, a Twoja kuchnia zyska stylowy, nowoczesny wygląd. Dzięki urządzeniom, takim jak piekarnik elektryczny w nowoczesnym stylu, pomieszczenie nabierze wyjątkowego efektu.