• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Super Mario

Brak produktów do wyświetlenia

Klocki Lego Super Mario to ciekawy i bardzo kreatywny sposób na przeniesienie jednej z najbardziej lubianych przez dzieci postaci do ich dnia codziennego. Na początek warto sięgnąć po zestaw startowy Przygody z Mario z figurką, która nie tylko zbiera monety, ale i walczy z przeciwnikami ukazując wiele ciekawych interakcji. W miarę zagłębiania się w zainteresowanie zestawami warto sięgnąć po zestawy dodatków, dzięki którym w ciekawy i kreatywny sposób można przebudowywać tor i tworzyć zupełnie nowe poziomy. Klocki doskonale sprawdzają się zarówno w zabawie samodzielnej, jak i w gronie najlepszych przyjaciół. Dodatkowo dostępna jest także aplikacja Lego Super Mario, w której skorzystać można między innymi z dużej różnorodności cyfrowych narzędzi przeznaczonych do budowania, co daje dzieciom duże możliwości rozwoju kreatywności, a przy tym świetnej zabawy. Aplikacja jest bezpłatna, połączona ze specjalną platformą na której dzieci mogą chwalić się swoimi osiągnięciami.

Lego Super Mario - zabawa i rozwój kreatywności

Zestawy klocków Lego Mario doskonale sprawdzają się zarówno w samodzielnej, jak i w grupowej zabawie. Postać Mario jest tu niezwykle realistyczna, przez co zabawa jest jeszcze ciekawsza. Swoją przygodę warto rozpocząć od zestawu startowego, przechodząc stopniowo do zestawów dodatkowych, nadając całej zabawie coraz ciekawszych aspektów. Klocki podstawowe Lego Mario składają się z 7 elementów (nazywanych też klockami funkcyjnymi), poprzez które można wchodzić w różnego rodzaju interakcje z figurką Mario. Sama figurka została wyposażona w czujniki koloru oraz wyświetlacze LCD (na oczach, brzuchu i na ustach), poprzez które figurka jest w stanie wykazać 100 rożnych interakcji. W figurce nie mogło zabraknąć także wbudowanego głośnika, poprzez który odtwarzana jest muzyka i dźwięki z filmy/gry wideo.

Najwyższa jakość klocków Lego Super Mario

Klocki Lego Super Mario to produkt najwyższej jakości, funkcjonalny i trwały. Poszczególne elementy można ze sobą bardzo łatwo łączyć jak i je rozdzielać, w sposób szybki i bardzo prosty. Każdy element wykonany jest z bardzo dużą starannością i uwzględnieniem nawet najbardziej surowych standardów branżowych, dzięki czemu połączone klocki z poszczególnych zestawów tworzą jednolitą całość, a budowanie z nich jest nieskomplikowaną i czystą przyjemnością. Producenci klocków niezwykle dbają o ich jakość, poddając je rozmaitym i bardzo wymagającym testom. Klocki nie tylko są zrzucane i podgrzewane, ale również zgniatane, skręcane i badane na jeszcze wiele innych sposobów. Testowanie ich na wiele sposób daje gwarancję bezpieczeństwa u wysokiej jakości klocków trafiających bezpośrednio do rąk użytkowników.

Klocki Lego Super Mario - zestawy dodatkowe

Dzięki zestawom dodatkowym dzieci zyskują szansę na jeszcze bardziej kreatywną zabawę z Mario. W zależności od wybranego zestawu możliwości zabawy zmieniają się, dając dzieciom dużo radości, ale i uruchamiając ich kreatywność w zabawie. Dodatkowe zestawy będą idealnym uzupełnieniem podstawowej wersji klocków Super Mario, a także idealnym prezentem dla wiernych wielbicieli serii. Ponadto dodatkowe zestawy zwiększają możliwości pozyskiwania dodatkowych monet za ukończenie poszczególnych poziomów, a przy tym pozwalają na konstruowanie różnorodnych historii z udziałem Mario. W zestawach dodatkowych nie znajduje się jednak interaktywna figurka Mario, którą znaleźć można jedynie w zestawie podstawowym, który rozbudowywać można przy pomocy dodatków na wiele różnych sposobów. Lego Super Mario to bardzo kreatywne klocki, dostarczające ogromnej przyjemności z zabawy nimi.