• Kategorie
  • Szukaj
  • Sylvanian Families

Brak produktów do wyświetlenia

Przeurocze zwierzęta o antropomorficznych kształtach genialnie zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy. Te powstałe w 1985 roku zabawki z serii Sylvanian Families do dziś cieszą dzieci i z każdym rokiem zyskują na popularności. To za sprawą szerokiej oferty produktów, która obejmuje swym zakresem zarówno atrakcyjny wygląd poszczególnych elementów, jak i wieloelementowość zestawów Sylvanian Families. Warto zwrócić uwagę na słodkie króliczki, puchate kociaki, prześmieszne psiaki czy nadchodzącą nowość, jaką są zabawne kaczuszki.

Produkty odróżnia między sobą ilość elementów. Istnieje bowiem możliwość zakupienia kilkunasto- lub kilkudziesięcioelementowych zestawów, tworzących konkretne serie lub brakujące w zabawie gadżety uzupełnić można pojedynczo nabywanymi figurkami i akcesoriami.

Urocze zestawy rodzinne czy domki charakteryzuje gotowość do zabawy tuż po otwarciu opakowania, jak również daje szansę na dłuższą zabawę, w którą wlicza się konieczność samodzielnego złożenia zestawu. Pierwotnie wykonywane z drewna czy porcelany zabawki Sylvanian Families dzisiaj tworzone są z twardego plastiku i solidnego metalu. W związku z powyższym niezapomniana zabawa gwarantowana jest przez długi czas! A jest w czym wybierać!

Sylvanian Families, Sylvanian Friends – bogate zestawy zabawek

Wspaniałą zabawę figurkami inscenizować można za pomocą domków, mebelków, wózków dziecięcych, pojazdów czy elementów wyposażenia i architektury krajobrazu, które dostępne są w seriach. Flagowa seria ''Miasto'' cieszy popularnością za sprawą znanych dzieciom obiektów: codzienne mijanych budynków, samochodów. Na szczególną uwagę zasługują ''Restauracja'' oraz ''Stacja tramwajowa'', które w dotychczasowych seriach nie ukazywały się. Pozwalają one zgłębić tajniki życia w mieście i poczuć się dziecku niejako dorosłym. Od innych serii ''Miasto'' wyróżnia się niezwykle autentycznie wykonanymi, zdobnymi latarniami, specjalnymi kolekcjami ubranek dla postaci czy wyjątkowym zestawom krzeseł i stolików rodem z kawiarni.

Warto także zwrócić uwagę na tradycyjne zestawy Sylvanian Families o tematyce nawiązującej do wychowania dzieci (''Przedszkolny domek na drzewie, ''Zamkowy plac zabaw'', ''Szkolny zestaw muzyczny''), czy robienia zakupów (''Supermarket'', ''Wózek ze słodyczami'', ''Stragan z owocami'') i wspólnego spędzania czasu (''Lodziarnia'', ''Domek nad jeziorem'', ''Kemping''). Powyższe pozycje charakteryzuje codzienność, rozumiana przez tworzenie scenariuszy zabaw dotyczących zwyczajnych obowiązków domowych. Dzięki tym seriom dziecko drobnymi krokami wdraża się w rutynę i bliżej przygląda zdobywaniu umiejętności psychospołecznych.

Uzupełnieniem sztandarowych kolekcji są produkty wypuszczane do obiegu sezonowo, np. z okazji Świąt czy Halloween. Wspólna z rodzicem zabawa umożliwia najmłodszym bliższe przyjrzenie się tradycjom towarzyszącym poszczególnym wydarzeniom. Specjalnie tworzone ubranka, elementy wystroju czy gadżety urozmaicają zabawę z ulubionymi postaciami Sylvanian Families.

Dodatkowe atrakcje z Sylvanian Families

Bezsprzeczna atrakcyjność wyjątkowych zabawek Sylvanian Families to jednak nie wszystko! Dla spragnionych przygód z milutkimi zwierzakami powstały bajki, filmiki i historyjki. Daje to argument do wymyślania coraz to nowszych zabaw oraz inspiruje do tworzenia własnych scenariuszy. Stanowi też niejako odskocznię od naprawdę wciągającej rozrywki z produktami idealnymi dla najmłodszych.

Przeglądając ofertę zabawek Sylvanian Families nie sposób poznać wszystkie zestawy w sposób doskonały. Ich ponadczasowość polega bowiem na dbałości o detale i wysokiej jakości materiałów. Autentyczność przedstawianych tu sytuacji zaskakuje i zachęca do zapoznania się z wszystkimi seriami i kolekcjami, wydanymi pod marką Sylvanian Friends.