• Kategorie
  • Szukaj
  • Pilniki i lampy

Brak produktów do wyświetlenia

Manicure - domowe SPA dla dłoni i stóp

Regularne wizyty w salonie kosmetycznym potrafią uszczuplić budżet nie jednej z kobiet. Natomiast przy odrobinie chęci, każda z nas jest w stanie wykonać perfekcyjny manicure oraz pedicure w domu. Na rynku znajdziemy masę urządzeń mających na celu ułatwić nam to zadanie. Do wykonania manicure klasycznego wystarczą nam podstawowe akcesoria, które przeważnie każda, z kobiet posiada w swojej kosmetyczce. Natomiast aby przyspieszyć i ułatwić sobie ten proces warto zainwestować między innymi w takie urządzenia: w pilnik elektryczny do stóp, frezarkę do paznokci, a w przypadku chęci wykonania trwałego manicure hybrydowego lampy UV do paznokci.

Pilnik elektryczny do stóp - dlaczego warto kupić?

Pielęgnacja stóp nie należy do najłatwiejszych, codziennie nasze stopy narażone są na szereg niedogodności – wysokie obcasy, niewygodne buty – w wyniku czego na piętach i paluchach powstają nieestetyczne zrogowacenia a nawet bolące odciski. W walce o zadbane stopy, oprócz pielęgnacji kosmetykami zdecydowanie pomoże nam elektryczny pilnik do stóp. Jedno urządzenie z powodzeniem zastąpi różnego rodzaju tarki, pumeksy i pozwoli cieszyć się gładkimi zadbanymi stopami.

Zalety elektrycznego pilnika do stóp:

  • lekki i przyjemny zabieg nie wymagający większego nakładu siły
  • brak ryzyka uszkodzenia naskórka – pilniki elektryczne działają delikatnie 
  • dużo bardziej higieniczne, niż tradycyjne tarki czy pumeksy
  • dostępność wymiennych głowic, dzięki czemu jedno urządzenie może posłużyć wielu osobom
  • w przypadku niektórych modeli możliwość przeprowadzenia zabiegu na mokro pod prysznicem lub w wannie.

Frezarka do paznokci – dlaczego warto mieć?

Dłonie są wizytówką każdego człowieka, niezależnie czy to kobiety czy mężczyzny, dlatego warto poświęcić im nieco uwagi. Frezarka to urządzenie wielozadaniowe – dzięki jednemu urządzeniu, skrócimy płytkę paznokci, nadamy im kształt, usuniemy nieestetyczne skórki, a także niewielkie zrogowacenia. Kupując frezarkę do paznokci, możemy odstawić różnego rodzaju, pilniki, polerki, cążki, czy płyny mające za zadanie zmiękczyć i usunąć skórki wokół paznokci. Dodatkowo taką frezarkę możemy używać zarówno, do paznokci u rąk jak i stóp. Kupując frezarkę zdecydowanie zaoszczędzimy czas i pieniądze, wystarczy zakupić frezarkę z końcówkami – frezami adekwatnymi do naszych potrzeb.

Domowa lampa do paznokci

Panie, które preferują trwały manicure, mogą w zaciszu domu, wykonać ten zabieg przy użyciu lakierów hybrydowych – jednak konieczne jest zaopatrzenie się w dobrą lampę LED/UV. Przy zakupie lampy do paznokci trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na jej moc, zbyt słabe urządzenie nie poradzi sobie z utwardzeniem mocno napigmentowanych lakierów – przez co manicure będzie nieestetyczny i nietrwały. Inne funkcje warte przemyślenia to żywotność lampy, oraz wbudowany timer, a także czujnik ruchu, który jest bardzo dużym udogodnieniem. Warto zaznaczyć, że na rynku znajdziemy lampy LED – które są przeznaczone tylko do utwardzania lakieru hybrydowego, oraz lampy do paznokci UV – które utwardzają zarówno masę żelową jak i lakiery hybrydowe – jednak pobierają one zdecydowanie większą ilość energii i cechują się dłuższym czasem utwardzania w zależności od mocy.