• Kategorie
  • Szukaj
  • Głośniki przenośne Bluetooth

GŁOŚNIK JBL PARTYBOX ENCORE CZARNY JBL Partybox na bis Niesamowity dźwięk JBL Original Pro Nic nie przebije oszałamiającego dźwięku JBL Original Pro Sound z głębok...
Zapytaj nas o dostępność
Głośnik przenośny Marshall posiadający złącza Jack 3,5mm Bluetooth. Głośnik posiada zasilanie Akumulatorowe o maksymalnym czasie pracy do 20 h. Dodatkowe funkcje: Odporność na zachlapanie
Zapytaj nas o dostępność

Głośniki bezprzewodowe – komfort i wygoda użytkowania

Głośniki bezprzewodowe zdecydowanie coraz częściej zastępują tradycyjne głośniki. Podstawą jest komfort i wygoda. Przede wszystkim takie głośniki możemy podłączyć w dowolnym miejscu, kiedy chcemy i z każdym urządzeniem dostępnym pod ręką. Pod warunkiem, że oba urządzenia można sparować przy użyciu technologii Bluetooth, co dzisiaj w każdym nowoczesnym telefonie czy komputerze jest możliwe.  Dodatkowym atutem jest efekt wizualny. Po pierwsze na rynku mamy dostępne głośniki bezprzewodowe bluetooth o różnorodnym wyglądzie i wielkości, które możemy dopasować do wystroju pomieszczenia. Po drugie koniec z uciążliwymi kablami i zastanawianiem się, jak możemy je ukryć w ścianie i za meblami oraz co zrobić, żeby nie leżały na podłodze. Można je po prostu postawić w wygodnym miejscu i cieszyć się ulubioną muzyką, przy zachowaniu stylu i porządku.

Przenośny głośnik bluetooth – na specjalne okazje

Głośniki bezprzewodowe sprawdzą się nie tylko w domu, czy też w biurze, ale również w plenerze. Z całą pewnością przydadzą się na imprezach organizowanych na świeżym powietrzu, rodzinnych piknikach i letnich popołudniach w ogrodzie lub na działce. Na rynku są dostępne głośniki o różnych rozmiarach i kształtach i w większości są to urządzenia lekkie i niewielkie, dlatego bardzo łatwo je przetransportować i podłączyć na zewnątrz. Nie trzeba się zatem obawiać, że przy ważnych rodzinnych wydarzeniach zabraknie Waszej ulubionej muzyki. Głośniki bezprzewodowe to klimat i dobra zabawa gwarantowane w każdych warunkach. Te najmniejsze głośniki sprawdzą się także podczas pakowania na wakacje, kiedy nie możemy wziąć dużo bagażu, lub gdy podróżujemy samolotem. To wszystko sprawia, że są to urządzenia niezwykle przydatne i funkcjonalne dla każdego miłośnika muzyki.

Głośniki bezprzewodowe bluetooth – nie przejmuj się pogodą 

W ofercie są dostępne głośniki bezprzewodowe wodoodporne, dzięki czemu możemy je używać przy każdej pogodzie, a także na plaży lub nad jeziorem, nie bojąc się o zachlapanie. Dodatkowo jeśli chcemy stworzyć klimat w naszej domowej łazience albo lubimy długie kąpiele z relaksującą muzyką możemy umieścić taki głośnik obok wanny lub we wnęce nad kabiną prysznicową i stworzyć wyjątkową atmosferę. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko za sprawą jednego głośnika... Lub kilku. Niektóre z nich można ze sobą łączyć, dzięki czemu będziemy mogli na przykład puścić tę samą muzykę w kilku pomieszczeniach w domu i cieszyć się ulubionymi utworami. Pamiętajmy, że wielkość głośnika nie musi wpływać na jakość muzyki, więc nawet te małe kompaktowe głośniki bezprzewodowe bluetooth zdecydowanie spełniają swoje zadanie. Jednak radzimy, żeby zwrócić uwagę przy zakupie na inny parametr, czyli czas działania głośnika. Im dłuższy czas po naładowaniu tym lepiej, bo nie chcemy przecież żeby muzyka wyłączyła się w trakcie ważnej uroczystości albo dobrej zabawy.  W razie takiej sytuacji głośniki można prosto podłączać do powerbanków, żeby cieszyć się muzyką dłużej.