• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Creator

Brak produktów do wyświetlenia

To, co w klockach LEGO liczy się najbardziej, to zabawa w kreatywność, wyobraźnia i trenowanie zdolności konstrukcyjnych. Seria LEGO CREATOR pokazuje, w jaki sposób te same klocki wykorzystać do zbudowania zupełnie różnych obiektów. Te zestawy są niesamowite i nie nudzą się szybko, ponieważ można je poprawiać, ulepszać i zmieniać. A to wszystko z wykorzystaniem każdego elementu. LEGO Creator to zabawka 3w1. Każda zabawka LEGO jest zaprojektowana z dużą precyzją i dbałością o szczegóły, a modele charakteryzują się mnogością detali.

Buduj miasto z LEGO Creator

Zestawy LEGO Creator pozwalają na świetną zabawę w codzienności miejskiej. Można dzięki nim wznosić fantastyczne kamienice i inne budowle, bezpośrednio związane z życiem w metropolii. Dwa zestawy, które wyróżniają się na tle innych to: Sklep z zabawkami oraz Sklep zoologiczny i kawiarenka. Pierwszy z nich jest znacznie mniejszym zestawem, składa się on z 554 elementów i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od lat ośmiu. Inspiruje do stworzenia trzech różnych budowli miejskich z wykorzystaniem tego samego zestawu klocków. Pierwszą możliwością jest sklep z zabawkami, można go zamienić na cukiernię z połączoną z warsztatem LEGO lub kwiaciarnię. Ten zestaw warto połączyć z innymi klockami LEGO CREATOR, jak na przykład ze wspomnianym już zestawem Sklep zoologiczny i kawiarenka. Jest on przeznaczony dla nieco starszych dzieci, w wieku od lat 9 i składa się aż z 969 elementów. Dzięki niemu powstanie druga kamienica ze sklepami na parterze – można będzie kupić zwierzątko i pójść na ciasto do kawiarni. To jednak nie wszystko. Z tego samego zestawu klocków powstanie przestronny bank, a nawet ulica handlowa z własnym tramwajem, można będzie przyjechać do fryzjera lokalnym środkiem transportu. Korzystając z takiej ilości klocków można też wymyślić własne, nadzwyczajne budowle, opowiadające kolejne historie. Do obydwu zestawów dołączone są też minifigurki.

Zwierzęta z klockami LEGO Creator

Z jednej strony można kupić zwierzęta w Sklepie zoologicznym LEGO Creator, ale dla tych, którzy chcą pójść o krok dalej – producent przygotował ciekawe zestawy. LEGO Creator morskie stworzenia daje możliwość zbudowania przerażających organizmów żywych zamieszkujących morza i oceany. Podstawowa propozycja do złożenia z 230 elementowego zestawu to rekin z ruchomymi szczękami oraz towarzyszący mu krab ze skarbem. Można je przebudować i stworzyć dużą kałamarnicę albo żabnicę z wypełnioną zębami szczęką. Ten wyjątkowy zestaw posiada dodatkową instrukcję do zbudowania potężnego wieloryba.

Łowcy wrażeń powinni być zadowoleni z innego, równie przerażającego zestawu – Potężne dinozaury. Można odtworzyć dawno wymarłe gatunki potężnych stworzeń, jakie niegdyś zamieszkiwały ziemię. Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 7-12 lat i można z nich stworzyć T-Rexa, Triceratopsa lub latającego gada – pterodaktyla. Utrzymane w kolorach zielono-beżowych stworzenia będą zaczątkiem do założenia domowego parku jurajskiego.

Pojazdy LEGO Creator 3w1

Z klocków LEGO Creator, ale nie tylko można zbudować oryginalne pojazdy, różne środki transportu. Z zestawu Rakietowy samochód dzieci będą mogły przeżyć odlotowe przygody. To zestaw LEGO Creator składający się ze 198 elementów. Podstawowy Rakietowy samochód można z łatwością przebudować na terenówkę lub quada i poruszać się nimi po bardzo różnym terenie. Instrukcje budowy dołączane do zestawów są proste i przejrzyste, dzięki czemu nawet młodsze dzieci samodzielnie mogą konstruować swoje modele. Warto też posłużyć się wyobraźnią i zbudować własny pojazd według swojej koncepcji.