• Kategorie
  • Parametry
  • Lokówki do włosów

SUSZARKA DO WŁOSÓW REVLON RVDR 5222 PRO COLLECTION Efektowny wygląd włosów dzięki suszarce Suszarka dzięki której twoje włosy będą pełne objętości i lśniące. Dzię...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 288 szt.
188.50
Outlet  nowa, uszkodzone opakowanie zewnętrzne (rozerwany karton) Jedna, by wszystkie zakręcić
Wysyłka w ciągu Natychmiast
Dostępność 1 szt.
149.00
Renomowana marka 3 ustawienia temeratury ceramiczny element grzewczy ergonomiczny kształt odpowiedni poślizg
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
89.90
Moc [W]: 90 Liczba poziomów temperatury: 3 Jonizacja: Nie Powłoka płytek: Ceramiczna Zasilanie: Sieciowe
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 5 szt.
185.90
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
119.00
Powłoka ceramiczna Nakładka szczotkowa Regulacja temperatury w zakresie 180-210°C Gotowość do pracy w 60 sekund Wskaźnik LED Nienagrzewająca się końcówka Podstawka odporna na ciepło Przewód obrotowy o długości 1,8 m
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny. Sprawdź produkty podobne.

Lokówka do włosów  – jaką wybrać dla siebie 

Stworzenie pięknych loków na włosach w zaciszu domowym jest możliwe – z pomocą spieszą producenci lokówek, którzy oferują coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Już nie musisz marnować czasu, ani katować włosów męczącym i długotrwałym modelowaniem. Wystarczy wybrać odpowiedni model lokówki do swoich włosów.

Rodzaje lokówek do włosów

Przystępując do zakupu lokówki do włosów warto dopasować ją przede wszystkim do rodzaju włosów, oraz do efektu jaki chcemy osiągnąć. Najbardziej popularnym modelem jest lokówka klasyczna posiadająca różne średnice, co daje nam możliwość uzyskania luźnych fal, lub gęstych loczków. Lokówki stożkowe pozwolą uzyskać jedynym urządzeniem zarówno luźne jak i mocno skręcone loki. Natomiast regularne loki uzyskamy sięgając po lokówkę spiralną – zagwarantuje perfekcyjny skręt. Ciekawym rozwiązaniem, może się okazać lokówka automatyczna – która będzie świetnym wyborem dla tych, kobiet, które cenią sobie nowatorskie rozwiązania.

Lokówki – na co zwrócić uwagę?

Istotne cechy urządzenia, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem, to przede wszystkim: czy lokówka posiada możliwość regulacji temperatury – jest to dość istotne, gdyż wysokość temperatury dostosujemy do naszych włosów i unikniemy ich niepotrzebnego niszczenia. Kolejną cechą mającą na względzie bezpieczeństwo stylizacji jest materiał z którego wykonana jest głowica urządzenia. Najlepsze to te ceramiczne oraz tytanowe – zapewniają jednolite nagrzewanie się głowicy, oraz odporność na zarysowania – dzięki czemu taki sprzęt posłuży nam na lata.