• Kategorie
  • Szukaj
  • Słuchawki dla graczy

Brak produktów do wyświetlenia

Słuchawki dla graczy - wygoda i niezawodność

Zdecydowanie najbardziej popularne są nauszne słuchawki dla graczy, które nie tylko lepiej leżą na naszej głowie , ale przede wszystkim pozwalają nam wyciszyć szumy i zakłócenia wokół nas. Słuchawki gamingowe zapewniają dobrą jakość dźwięku oraz jej głębię. Oddaj się w pełni przyjemność podczas rozgrywki , słuchania muzyki , oglądania czy chociażby codziennej pracy. Drugim wariantem będą słuchawki douszne. Najlepsze zastosowanie do gamingu znajdują słuchawki douszne zamknięte . Izolują one dźwięki , które są wokół nas , dzięki czemu możemy skupić się tylko na rozgrywce.

Słuchawki gamingowe – bezprzewodowe czy z kabelkiem?

Jeżeli myślimy o zakupię słuchawek gamingowych przewodowych, warto pomyśleć o słuchawkach ze złączem USB, które oferuje nam często dźwięk przestrzenny. Zapewniają lepszą jakość dźwięku. Bezprzewodowe słuchawki do grania czy warto? Jest to idealny pomysł dla osób, które odchodzą od komputera. Zwiększona wygoda i komfort ruchu jednak to jedyne plusy słuchawek bezprzewodowych przy graniu w gry. Zdecydowanymi minusami są minimalne opóźnienia w przesyłaniu sygnału oraz kwestia stanu ich naładowania. Wyobraźmy sobie, że grasz swój upragniony mecz o awans do wyższej rangi a tu nagle słuchawki się rozładowują. Nie ma nic gorszego podczas gamingowych rozgrywek.

Słuchawki dla graczy z mikrofonem

Dla każdego gracza online niezbędne zdecydowanie będzie posiadanie mikrofonu. Umożliwi on porozumiewanie się z członkami drużyny , a także podczas zwykłych rozmów z przyjaciółmi czy rodziną przez internet. Na rynku znajdują się także słuchawki z odczepianym mikrofonem jest to skierowane dla osób ceniących sobie przede wszystkim wygodę podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Na co zwrócić uwagę kupując słuchawki dla gracza

Jeśli postawimy na słuchawki przewodowe dla gracza, zdecydowanie musimy sprawdzić długość przewodu. Zaleca się zakup słuchawek gamingowych z przewodem o długości minimum 1,2 m długości, natomiast najbardziej optymalne będą słuchawki z 2m przewodem.  Jakość transmitowanego dźwięku to równie ważny aspekt który powinien nam towarzyszyć przy zakupie. Przy zakupie słuchawek bezprzewodowych najważniejszymi parametrami będą czas pracy oraz maksymalna odległość . Jeżeli słuchawki maja bardzo krótki czas pracy z pewnością będzie to dla nas duże utrudnienie.

Słuchawki do gamingu - zalety

Dla każdego Gamera i Streamera z pewnością posiadanie dobrych słuchawek komputerowych to podstawa . Nie tylko mają ułatwić nam podstawową rozgrywkę , ale również mogą służyć pomocą podczas zwykłego słuchania muzyki . A wszystko to dzięki temu, że będą emitować krystalicznie czyste, dynamiczny i ciepło brzmiący w pełnym paśmie dźwięk. Dobra para słuchawek przyda się z pewnością dla młodych twórców , którzy nagrywają bądź zajmują się kompilacją filmików na Youtube.