• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Trolls

Brak produktów do wyświetlenia

Seria klocków LEGO Trolls jest bezpośrednim nawiązaniem do filmu Trolle, bardzo popularnego wśród dzieci. Od dziś budowanie bajkowych scenerii jest możliwe we własnym pokoju. Niektóre zestawy serii są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat, inne mają wskazanie 5+ a jeszcze inne 6+, ze względu na skomplikowanie modelu.

Popularne zestawy LEGO Trolls dla młodszych

Z myślą o najmłodszych użytkownikach klocków LEGO Trolls World Tour zaprojektowano trzy fantastyczne zestawy: Owocowy domek Poppy, Pustkowie i przygoda na tratwie oraz Impreza techno na rafie. Szczególnie ciekawy jest ten pierwszy, w niewielkim mieszkanku bohaterki bajki znajdą się najważniejsze przybory do czesania i kąpieli, a żądni przygód mali odkrywcy znajdą również skrzynię i mapę skarbów. Domek Poppy to kapsuła, którą łatwo schować do kieszeni czy walizki i zabrać ze sobą w podróż. Bezpieczne zamykanie uniemożliwi wysypanie się drobniejszych elementów. Co ciekawe, tez zestaw można połączyć z innym z serii klocków LEGO Trolls – Przyjęcie w popowej wiosce, umieszczając kapsułę na wierzchołku drzewa.

Zestawem dla ciut starszych, dla 5-latków jest niesamowicie fioletowy zestaw klocków LEGO Trolls Impreza techno na rafie. Prym wiodą tutaj figurki syreny i kumpla. W zestawie znajduje się odlotowe wyposażenie sceny, jak konsola, wystrzałowe lampy i głośniki. Tej imprezy długo nikt nie zapomni. Niemająca granic dziecięca wyobraźnia z łatwością poprowadzi bohaterów przez niezwykłe przygody.

LEGO Trolls dla dzieci nieco starszych

Doskonały prezent na szóste urodziny dla dziecka będącego fanem Trolli, może być jeden z kolorowych zestawów klocków LEGO Trolls World Tour. Wyjątkowym zestawem jest Przyjęcie w popowej wiosce, oparte na strukturze kapsułowej. Składa się on z 380 elementów. W tym zestawie LEGO Trolls znaleźć można aż pięć minifigurek, w tym unikatowe postacie Guya Diamonda i Tiny Diamonda, niemożliwe do zdobycia w inny sposób. Kapsuły w zestawie są dwie, z możliwością zawieszenia ich na drzewie na specjalnych wysięgnikach. W jednej z nich umieszczone zostały przybory do tworzenia fryzur, a w drugiej można schować zabawki, np. deskorolkę. Na trollowym przyjęciu nie może zabraknąć muzycznej sceny, a dodatkowo postacie bawić się moją na zjeżdżalni lub specjalnie przygotowanej linie.

W bajce o Trollach to muzyka odgrywa ważną rolę, dlatego w pokoju młodego fana tej niezwykłej bajki nie może zabraknąć zestawu klocków LEGO Trolls World Tour Vibe City koncert. Znajomość filmu pomoże w odgrywaniu scenek, a ci, którzy jeszcze nie oglądali bajki, mogą użyć swojej wyobraźni do tworzenia zupełnie nowych scenariuszy. Co znajduje się w zestawie? Przede wszystkim 5 wspaniałych mini figurek, a także wszystko, co potrzebne jest do śpiewania. Na scenie rozłożyć można głośniki, mikrofony, a także różnego rodzaju instrumenty i inne drobiazgi związane z aranżacją przestrzeni muzycznej. To wszystko zawarte jest w 494 elementach. Nieodłącznym elementem zestawów LEGO Trolls są również przybory do układania wystrzałowych fryzur.

LEGO Trolls i breloczki do kluczy i plecaków

Fajnym dodatkiem do klocków LEGO Trolls World Tour są urocze breloczki do kluczy z ulubionymi bohaterami: Poppy i Branchem. Figurek nie da się odłączyć od łańcuszka, są one bardzo dobrze przymocowane, dlatego trudno się nimi bawić dołączając je do standardowych zestawów. Jednak każdy miłośnik LEGO Trolls będzie zachwycony posiadając ten niezwykły gadżet. Można go z łatwością przypiąć do plecaka lub piórnika. Jego wymiary to 15cmx4cm.