• Kategorie
  • Szukaj
  • Ben 10

Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki Ben 10

Uwielbiany, zwłaszcza przez chłopców bohater – 10-letni Ben Tennyson to postać, która dociekała się nie tylko serii filmów animowanych, ale i mnóstwa zabawek. Chłopiec, który podczas wyjazdu przypadkowo odnalazł Omnitrix (urządzenie imitujące zegarek) posiadł moc zmieniania się w kosmitów. To daje pretekst do ekscytującej zabawy za pomocą genialnych akcesoriów.

Nasz sklep przepełniony jest gadżetami sygnowanymi wizerunkiem Ben 10, a wśród nich każdy żądny przygód chłopak znajdzie coś idealnego dla siebie. Perfekcyjnie wykonane zabawki rzetelnie odwzorowują autentyczną postać, która przed prawdziwymi fanami nie ma nic do ukrycia.

W związku z tym przejrzenie kategorii produktowej zabawek Ben 10 spowoduje zachwyt na twarzy dziecka i z pewnością nie zawiedzie oczekiwań. Szeroka gama produktów stanie się inspiracją prezentową na urodziny, Dzień Dziecka czy Święta.

Figurki Ben 10

Bez wątpienia najszerszą i najbardziej popularną grupą zabawek są figurki Ben 10. Każda z nich to prawdziwe dzieło sztuki ze względu na autentyczność wykonania. Przedstawiają Bena o wyglądzie chłopca, jak i kosmitów. Największy wybór dotyczy postaci znanych z pierwszej serii, która liczyła dwunastu kosmitów. Wraz z dorastaniem Bena pojawiali się kolejni bohaterowie, co w efekcie dało kilkadziesiąt opcji wyboru figurki Ben 10.

Te zabawki podzielić można ze względu na statyczne oraz ruchome. Jak sama nazwa wskazuje poszczególne postaci, uatrakcyjniono o możliwość swobodnego poruszania kończynami czy głową. Znajdują się tu również figurki Ben 10 z akcesoriami typu hulajnoga czy inny pojazd, mające na celu rozwinąć wyobraźnię i zachęcić do kreatywnej zabawy według scenariusza dziecka.

Omnitrix - gadżet Bena

Oprócz zabawek służących rozrywce ''tu i teraz'' w kategorii z zabawkami Ben 10 znalazły się gadżety dające się założyć na rękę i wziąć do szkoły czy znajomych. Jest to przede wszystkim Omnitrix, a więc przedmiot mający potężne znaczenie w kontekście fabuły serialu. Gadżet ten to zabawka interaktywna.

Wydający dźwięki i migający światłami przyciąga uwagę i sprawia, że każdy chłopiec chciałby go mieć. Wystarczy obrócić tarczę, wybrać kosmitę i wcisnąć a z urządzenia wydobędzie się cytat wypowiadany głosem jednego z kosmitów kojarzonych z serią Ben 10.

Taka zabawka bez wątpienia dodaje dziecku pewności siebie i pozwala zabłysnąć w towarzystwie. Bajka Ben 10 rozgrywa się w granicach wyobraźni rzecz jasna, jednak odrobina magii serwowana dzięki mobilnej zabawce umożliwia zabawę zawsze i wszędzie. Gadżet doczekał się kilku wersji, a każda z nich była wzbogacana o dodatkowe funkcje.

Ben 10 - zabawki rozwijające relacje

Dla chłopców znudzonych inscenizowaniem zabaw dedykowane są puzzle i gry. Zabawki w tym stylu rozwijają umiejętności psycho-ruchowe, z naciskiem na manualne i kreatywne myślenie. Czas spędzony z Benem po raz kolejny udowodni, że układanki i planszówki nie przez przypadek cieszą się uwielbieniem wśród pokoleń.

W kwestii puzzli są to pudełka o różnorodnej kubaturze, ilości elementów i ostatecznej wielkości obrazka. Przedstawiają zarówno portrety Bena i kosmitów, jak również wybrane scenki rodem z serii bajek.

Gry to oczywiście opisane plansze, które przemierza się za pomocą pionków. Zatrzymanie się w określonych miejscach obligują do wykonania wskazanego ruchu, zaś zwycięzca zgarnia wszystko – prestiż wśród graczy. Piękne barwy i niebanalne zasady zachęcają do sięgnięcia po zabawki Ben 10.

Piękne kolory, wyraźne ilustracje i wysoka jakość wykonania gwarantują godziny spędzone nad planszą lub elementami układanki. Jest to zabawa dedykowana dzieciom i dorosłym, która zbliża i zacieśnia relację dziecko-rodzic.