• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Dots

Brak produktów do wyświetlenia

Kolejna seria przede wszystkim skierowana do dziewczynek to klocki LEGO Dots. Każdy jednak może znaleźć zestaw dla siebie. Bransoletka to nie tylko element biżuterii, ale również symbol przyjaźni. Wśród wielu zestawów to właśnie bransoletki własnej produkcji podbijają serca młodych ludzi w kategorii od lat sześciu. Podstawowe zestawy do tworzenia bransoletek z klocków LEGO Dots składają się z 33 elementów (jeden pasek będący podstawą do projektowania oraz 32 kolorowe płytki), które można przypinać do paska w dowolny sposób bądź korzystać z dołączonej propozycji łączenia wzorów. O ile dawniej rękodzieło kojarzyło się głównie z wyszywaniem i dzierganiem, teraz przyjmuje zupełnie nowy wymiar dzięki zestawom klocków LEGO Dots.

Bransoletka LEGO Dots dla każdej dziewczyny

Każdy z zestawów bransoletek LEGO Dots wyróżnia się unikalnością wzorów. Wśród nich znajdziemy: bransoletkę z cudami kosmosu, z papużkami nierozłączkami (idealna propozycja dla przyjaciółek), z tęczą, ze stylowymi zwierzakami, z błyszczącym jednorożcem (prawdziwy bestseller), z magicznym lasem, bransoletka mocy i sportowa. Można także wybrać mega zestaw bransoletek, złożony w sumie z aż 300 elementów, do wykorzystania w pracowni twórczej każdej modnej dziewczynki. Klocki LEGO Dots gwarantują godziny świetnej zabawy, a później unikatowe dodatki do modnych strojów. Każda dziewczynka może wyrazić siebie oraz rozwinąć umiejętności projektowania. Mega zestaw klocków LEGO Dots to również pudełko, w którym można przechowywać nieużywane elementy oraz gotowe bransoletki. Dzięki dedykowanemu pudełku LEGO Dots nie wymiesza się z innymi zestawami i łatwo będzie odszukać potrzebne elementy do zbudowania unikatowej bransoletki.

Klocki LEGO Dots – przechowywanie

Do przechowywania bransoletek z klocków LEGO Dots używać można innych zestawów. Są one świetnym na urządzenie pokoju dziecka. Do wyboru jest szkatułka LEGO Dots oraz tęczowy stojak na biżuterię. Obydwa wspaniale sprawdzą się na prezent urodzinowy lub pod choinkę. Coś nietypowego, będącego jednocześnie zabawką i ozdobą. Tęczowy stojak na biżuterię z klocków LEGO Dots składa się w sumie z 213 elementów. Wśród nich znajdują się nie tylko kropki – to co charakterystyczne dla tej serii, ale też zwykłe klocki, z których buduje się podstawę i stelaż. Tak samo wygląda to w przypadku szkatułki, elementów jest 374, jej ścianki można ozdobić w dowolny sposób, zgodnie z własną wyobraźnią. Na początek można skorzystać z instrukcji budowania standardowego wzoru, a następnie przebudować w dowolny sposób. W skład zestawu wchodzi również rozdzielacz, który ułatwia tworzenie nowych modeli szkatułki.

Dodatki do LEGO Dots

Klocki LEGO Dots mają dwa zestawy dodatków. Każda z paczek zawiera w sumie 109 elementów. 79 z nich to płytki w czterech kolorach, a pozostałe są unikatowymi dodatkami. Można nimi ozdabiać niesamowite bransoletki LEGO Dots, a także każdy inny zestaw LEGO. Nieograniczona dziecięca wyobraźnia znajduje ujście w tych zestawach klocków i gwarantuje wiele czasu spędzonego w atrakcyjny i twórczy sposób.