• Kategorie
  • Szukaj
  • Golarki i trymery damskie

GOLARKA PHILIPS BRL136/00   Delikatne golenie zapewnia gładką skórę Ruchoma pojedyncza siateczka Ładowanie w 10 godzin +4 akcesoria
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 28 szt.
157.60
szt. Do przechowalni
GOLARKA PHILIPS 176/00   Delikatne golenie zapewnia gładką skórę Ruchoma pojedyncza siateczka Ładowanie w 1,5 godziny +8 akcesoriów 2 ustawi...
Zapytaj nas o dostępność

Golarka damska – alternatywa dla depilatora

Golarki elektryczne to idealne rozwiązanie dla kobiet, stosujących na co dzień tradycyjne metody pozbywania się niechcianych włosków i nie przeszkadza im konieczność częstego wykonywania zabiegu. Golenie maszynkami jednorazowymi, nie dość, że bywa uciążliwe to często prowadzi do nieestetycznych zacięć i skaleczeń skóry, a także podrażnień i nieestetycznych czerwonych kropek. Dodatkowo ta metoda wbrew pozorom generuje dość duże koszty, zwłaszcza gdy faktycznie ze względów higienicznych korzystamy z golarki jeden raz i ją wyrzucamy. Zakup golarki elektrycznej pozwoli nam uzyskać identyczny efekt, a w ostatecznym rozrachunku pozwoli zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Golarka damska – na co zwrócić uwagę ?

Aby zakup golarki damskiej był satysfakcjonujący i spełniał należycie swoją funkcję, warto zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem sprzętu, oraz do jakich partii ciała będziemy jej używać. Podstawowe parametry, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę to:

 

1. Sposób zasilania golarki jest bardzo istotny – pozwoli zaoszczędzić niespodzianek gdy w połowie zabiegu golarka się rozładuje. Stąd też najlepiej zakupić golarkę z zasilaniem akumulatorowo – sieciowym – wówczas w każdej chwili można podłączyć rozładowane urządzenie do sieci i kontynuować zabieg.

 

2. Wodoszczelność oraz jakość wykonania. Są to istotne parametry, które pozwolą nam cieszyć się zakupioną golarką elektryczną przez kilka lat, a opcja wodoszczelności da wygodną możliwość korzystania z urządzenia pod prysznicem.

 

3. Kształt golarki – przed zakupem warto sprawdzić kilka modeli urządzeń, i wypróbować je jak leżą w dłoni, oraz w jakim stopniu głowica dopasowuje się do ciała. Warto zakupić taką która posiada, antypoślizgowy uchwyt – zwłaszcza jeśli chcemy korzystać z urządzenia pod prysznicem.

 

4. Dodatkowe akcesoria – tutaj warto zwrócić uwagę na wyposażenie w dodatkowe końcówki lub nakładki. Jeżeli chcemy golić włoski w okolicach bikini – golarka damska powinna posiadać taką nakładkę. Ciekawym dodatkiem do golarki jest też możliwość przycinania włosków na różne długości – wówczas należy szukać modeli z wbudowanym trymerem.

Golarka elektryczna damska to ciekawa i warta uwagi alternatywa dla tradycyjnych maszynek. Zabieg usuwania włosków jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje podrażnień – co z pewnością zachwyci Panie, które obawiają się bólu, oraz często w ostatniej chwili przed wyjściem podejmują się tego typu zabiegom. 

Trymer damski

Trymery dla kobiet służą zwykle modelowaniu owłosienia w okolicach intymnych. Używając trymera kobieta może nadać oczekiwany kształt zarostowi w okolicach intymnych, tworząc ładne wzory o wyraźnych krawędziach. Trymer damski jest często odpowiednikiem modelu dla mężczyzn, a różnica polega na tym, że trymer dla kobiet jest w kobiecej wersji kolorystycznej, zwykle z odcieniami róży czy fioletu.