• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzęt i okulary VR

Gogle VR Oculus Quest 2 128 GB 2 kontrolery UWOLNIJ SWOJE OCZEKIWANIA Przeglądaj niesamowite gry i materiały z wielką swobodą Szybki procesor i grafika nowej...
Dostępność 3 szt.
1264.00
szt. Do przechowalni
OKULARY VR META QUEST 3 128GB + ASGARTHS WRATH 2     Meta Quest 3 128GB Snapdragon XR2 Gen 2 na pokładzie Układ Snapdragon XR2 Gen 2 (nowy SoC od Qualcomm...
Zapytaj nas o dostępność
  Gogle VR Oculus Quest 2 256 GB 2 kontrolery UWOLNIJ SWOJE OCZEKIWANIA Przeglądaj niesamowite gry i materiały z wielką swobodą Szybki procesor i grafik...
Zapytaj nas o dostępność

Sprzęt VR – Okulary wirtualnej rzeczywistości

Chcesz wejść na wyższy poziom rozgrywki? Z pewnością umożliwią ci to okulary VR które pozwolą ci się przenieść do wewnątrz świata gier i materiałów 3D. Za pomocą takiego sprzętu możesz rozglądać się w zakresie 360 stopni za pomocą ruchu głowy. 

Jakie okulary VR do smartfonu

Najważniejszym parametrem jaki powinniśmy brać pod uwagę podczas zakupu gogli VR do telefonu będzie maksymalny wymiar wspieranego smartfonu. Producenci określają minimalny oraz maksymalny rozmiar telefonu jaki będzie odpowiedni dla danego urządzenia. Kompatybilność może nieść za sobą również model telefonu . Jednak jeśli tak będzie, z pewnością informacja zostanie zamieszczona na pudełku okularów. Mając telefon Samsung serii Galaxy poleca się wybrać Gogle z serii Samsung Gear VR, w których powstaniu uczestniczyła sama firma Samsung oraz Oculus. 

Sprzęt VR – obsługa oraz akcesoria

Do zwykłej obsługi gogli nie będą nam niezbędne akcesoria , natomiast jest to z pewnością udogodnienie dla posiadaczy okularów. Coraz częściej spotykaną opcja będą gogle wyposażone w kontrolery , które śledzą nasz ruch. Bezprzewodowe kontrolery są w stanie umożliwić nam obsługę gier oraz ułatwiają nam obsługę menu takiego jak zmiana głośności czy jasności ekranu.

Jakość obrazu w sprzęcie VR 

Za jakość wyświetlana w goglach, które nie są wyposażone w swój wyświetlacz odpowiada ekran telefonu, natomiast za jakość uzyskanego obrazu przez naszego oko będzie odpowiadać sam smartfon i jakość soczewek zawartych w goglach VR. Minimalna rozdzielczość do wyświetlacza wirtualnej rzeczywistości to FHD ( zalecane jest użycie 2160 x 1200 ). Oczywiście im większa rozdzielczość tym lepszy obraz pozyskamy dla naszego oka.

Sprzęt VR – Umożliwienie oglądania filmów w 3D

Jednym z największych plusów gogli VR jest z pewnością oglądanie filmów 3D. Większość nagrania obsługuje rozdzielczość 4K co umożliwia uzyskanie niesamowitego efektu , który z pewnością zrobi na nas wrażenie. Największa i z pewnością najbardziej popularna platforma która umożliwia oglądanie filmów 3D to YouTube.