• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki Lego Ninjago

Brak produktów do wyświetlenia

Klocki LEGO Ningago są na rynku niemal 10 lat. Twórcy serii zainspirowani zostali tym razem kulturą japońską, a jej bohaterami są: Kai, Jey, Zane oraz Cole. Późniejsze losy bohaterów oraz poznawanie ich świata to nowe postacie i nowe miejsca, dzięki którym dzieci tworzą w wyobraźni nowe przygody.

Mechy wśród klocków LEGO Ninjago

Zaawansowane skafandry bojowe tworzone przez bohaterów serii klocków LEGO Ninjago można również odtworzyć w domu i dzięki nim skutecznie walczyć z wrogami, tworząc własne scenariusze seriali. Mech z ognia i kamienia to niesamowita zabawka utrzymana w kolorze czerwonym i szarym, złożona jest z niemalże tysiąca elementów i przeznaczona dla użytkowników od lat 9. Dwie z pięciu dołączonych minifigurek można umieścić w kokpicie, a pozostałe poczekają na swoją kolej. Ten zestaw LEGO Ninjago ma opcję strzelania klockami ze zbudowanych miotaczy. Zarówno nogi jak i ręce mają szeroki zakres ruchu i trudno będzie go pokonać, nawet w dziecięcej wyobraźni. Zabawka jest poruszana dziecięcą wyobraźnią, nie posiada zasilania na baterie, pomimo tak wielu możliwości ruchu.

Równie atrakcyjny jest zestaw klocków LEGO Ninjago Złota zbroja. Jest on znacznie mniejszy, złożony z 489 elementów, a jego kolorystyka, to głównie biel i złoto. Do zestawu są dołączone cztery minifigurki, przedstawiające Złotego Ninja Lloyda, Wu, Generał Kozu i Zwiadowca Kamiennej Armii, jedną z nich można umieścić w kokpicie mecha. Ten piękny mech wyposażony jest w broń – miecz katana, bardzo charakterystyczny dla kultury Japonii. Ruchome elementy zachęcają do ruchu w zabawie i prowadzenia bitew zgodnych z realiami serialu. Wszystkie postacie zostały bardzo dobrze oddane dzięki wielu szczegółom i wyposażeniu bohaterów klocków LEGO Ninjago.

Pomocą przy składaniu zabawek jest innowacyjna instrukcja składania Instructions PLUS, dająca ogromne wsparcie mniej i bardziej zaawansowanym konstruktorom, budującym modele z kultowych klocków LEGO.

LEGO Ninjago - niezwykłe budowle ze świata klocków

Klocki LEGO Ninjago to nie tylko wojny i bitwy oraz sprzęty pomagające wygrać najcięższe starcie. Wśród zestawów można również znaleźć miejscówki. Z jednej strony niesamowity Klasztor Spinjitzu – zestaw składający się z 1070 klocków, a z drugiej Lochy Szkieletowego Czarnoksiężnika.

W klasztorze można trenować techniki Spinjitzu, np. dzięki manekinom szkoleniowym czy pułapce z kurczakami. W zestawie można znaleźć najważniejsze minifigurki, jest ich aż osiem i przedstawiają takie postacie jak: Wu, Nya, Lloyd, Cole, Zane, Jay, Kai, Wyplash oraz wszystkie cztery rodzaje Złote bronie: Szurikeny Lodu, Miecz Ognia, Nunczako Błyskawic oraz Kosę Wstrząsów. Sam klasztor jest otwierany, znajdują się w nim najważniejsze miejsca, jak brama, wieża, herbaciarnia. W tym zestawie z klockami LEGO Ninjago są też naklejki do ozdobienia ścian klasztoru, a przedstawiają dzieje świata Ninjago wykreowaną przez LEGO.

Z kolei Loch Szkieletowego Czarnoksiężnika to rewelacyjna sceneria do odgrywania serialowych bitew. Niesamowite jest to, że ten zestaw klocków LEGO Ninjago jest równocześnie przygodową grą planszową. Jednym z elementów jest spinner-kostka, prowadzi on przez kolejne części lochów. Unikanie pułapek i uwolnienie z więzienia jednego z bohaterów to niełatwe zadanie czekające na odważnych łowców przygód. Ogromna gra planszowa powstanie dzięki połączeniu tego zestawu z innymi. Jeszcze więcej przygód, pułapek i wyzwań, to coś, na co czekają najmłodsi fani klocków LEGO Ninjago. Do zestawu dołączono aż osiem minifigurek LEGO.