• Kategorie
  • Szukaj
  • Łóżeczka dla dzieci turystyczne

Brak produktów do wyświetlenia

Łóżeczko turystyczne dla dziecka – podróżujcie razem z maluchem

Podróże to Twoje największe hobby i kilka razy do roku obowiązkowo musisz zaplanować jakąś wyprawę? Wbrew powszechnym opiniom podróżowanie z dzieckiem może być przyjemnie, ekscytujące i wygodne zarówno dla Ciebie, jak i maluszka. Łóżeczko turystyczne dla dziecka to fantastyczne rozwiązanie ułatwiające wspólne wycieczki. Pociecha może poznawać świat razem z Tobą, a Ty nie musisz rezygnować ze swoich wyjazdów i siedzieć w domu przez pierwsze lata życia dziecka. Jakie łóżeczka turystyczne są najlepsze i na jakie funkcje zwrócić uwagę przy wyborze? Czy wiesz, że niektórzy wolą łóżeczko turystyczne dla dziecka na co dzień, od klasycznego łóżeczka z drewna? Przekonuje ich wygoda i komfort użytkowania. Używanie tego samego łóżeczka zarówno w trakcie codziennych spacerów jak i podróży to same plusy, między innymi poczucie bezpieczeństwa dla dziecka i zminimalizowanie wydatków dla rodziców.

Łóżeczka turystyczne, dla niemowląt i dla starszych dzieci

Łóżeczka turystyczne dla niemowląt mogą być używane już od pierwszych dni życia. Mają solidną konstrukcję, miękki materac, regulowaną wysokość oraz moskitierę. Z opinii fizjoterapeutów wynika, że łóżeczka turystyczne mają pozytywny wpływ na zdrowie i kręgosłup dziecka. Często sprawdzają się nawet lepiej niż zwykłe łóżeczka dla dzieci. W nowoczesnych wersjach możemy się pokusić o wybór twardości materaca dostosowany do potrzeb, wieku i wagi  dziecka. Łóżeczka turystyczne dla niemowląt mogą służyć również jako przewijak, a także jako kojec. Modele z moskitierą oraz daszkiem mogą być z powodzeniem używane na tarasie, balkonie lub do zabaw i drzemki w ogrodzie. Niewątpliwą zaletą takiego sprzętu jest mobilność i kompaktowość. Łóżeczko turystyczne można zabrać wszędzie, ze względu na niewielkie wymiary, małą wagę i możliwość złożenia i zarzucenia na ramię jak każdą inną torbę. Zmieści się do każdego bagażnika, łatwo je przechowywać również w domu na strychu lub w piwnicy pomiędzy wyjazdami. Z tego względu ani transport, ani utrzymanie porządku w domu nie będzie problemem. 

Łóżeczka turystyczne – te funkcje dodatkowe będą przydatne młodym rodzicom

Każda mama wie, że wyjazd z maluszkiem wiąże się z koniecznością spakowania mnóstwa niezbędnych rzeczy. Zaletą przy wyborze łóżeczka turystycznego będą dodatkowe półki i kieszenie oraz zawieszane schowki, gdzie możemy umieścić pieluszki, czy kosmetyki dla niemowląt. Łóżeczka turystyczne ze światełkami, wibracjami i melodyjkami ułatwią usypianie dziecka i umilą czas na zabawę. Bardzo praktyczne będą łóżeczka dla dzieci z systemem zabezpieczającym przed złożeniem, a także z chwytakami dla maluszka oraz z materiałem wykonanym z grubszych, odporniejszych tkanin.  W przypadku dwójki dzieci lub bliźniaków, warto zwrócić uwagę, aby maksymalny udźwig łóżeczka dla dzieci był większy niż 15 kg. Na rynku jest wiele producentów łóżeczek dla dzieci oferujących różnorodne rozwiązania. Zakup łóżeczka turystycznego jest bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza przy regularnych podróżach, żeby maluch i rodzic spał spokojnie.