• Kategorie
  • Szukaj
  • Baseny Bestway

Brak produktów do wyświetlenia

Baseny firmy Bestway to wysokiej jakości produkty, które są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane. Od wielu lat są to jedne z najlepszych basenów ogrodowych dostępnych na rynku. Kupujący może być pewien, że podejmując decyzję o zakupie basenu od owej firmy, może liczyć, że jego inwestycja będzie dobra i opłacalna.

Baseny Bestway - gwarancja jakości

Bestway to amerykańska firma, która powstała w 1994 roku. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych producentów akcesoriów i basenów ogrodowych na całym świecie. Firma posiada ogromną liczbę różnych modeli, wśród których można znaleźć zarówno te pojedyncze baseny, jak i całe zestawy ogrodowe. Odpowiedni wybór sprawia, że produkt będzie w stanie przez wiele upalnych dni dostarczać przyjemnych wrażeń dla całej rodziny.

Baseny Bestway - rodzaje

Firma Bestway posiada dwa rodzaje swoich basenów:

  • Basen stelażowy - zamontowany jest na specjalnym stelażu i w żadnym stopniu nie jest nadmuchiwany. W przeciwieństwie do basenu rozporowego jest on zdecydowanie bardziej skomplikowany w rozłożeniu. W jego przypadku konieczne jest połączenie ze sobą elementów, które razem będą stanowić stelaż dla basenu. Gdy zostanie to wykonane, można zacząć wlewać wodę do środka. W porównaniu do basenu rozporowego można zauważyć, że basen stelażowy jest o wiele bardziej wytrzymały. Kwestią, na którą należy również zwrócić uwagę, jest cena, która w przypadku basenu stelażowego jest zazwyczaj większa.
  • Basen rozporowy - wykonany jest z miękkiego rodzaju materiałów, co powoduje, że jest on bardzo bezpieczny nawet dla mniejszych dzieci. Owe materiały to poliester oraz PCV. Kształt takiego basenu jest kolisty, a niektóre modele posiadają nawet doczepiane drabinki. Basen rozporowy nie jest zbyt skomplikowany, jeśli chodzi o jego rozstawienie oraz obsługę. Aby rozłożyć taki basen, wystarczy położyć go na ziemi, a następnie zacząć nalewać do jego środka wodę. Ciśnienie, napierające na ścianki basenu sprawi, że w wygodny i szybki sposób basen zacznie nabierać swojego naturalnego kształtu.

Baseny Bestway - cechy

Baseny Bestway posiadają wiele cech, które wyróżniają je na tle innych. Wśród nich należy zwrócić uwagę na:

  • Wysoką jakość - Materiały wykorzystywane w produkcji basenów Bestway są bardzo wysokiej jakości. Ów jakość sprawia, że baseny Bestway są wygodne, solidne, wytrzymałe i nowoczesne technologicznie.
  • Bezpieczeństwo - Baseny Bestway są produkowane w taki sposób, aby wyeliminować wszystkie potencjalne niedoskonałości, które mogłyby wpłynąć na zdrowie osób, korzystających z danego basenu.
  • Mnogość akcesorii - Baseny Bestway cechują się również tym, że dodawany jest do nich pokaźny zestaw akcesoriów, które są przydatne w codziennym użytkowaniu produktu.
  • Długoletnia gwarancja - To kolejna cecha, która wyróżnia baseny Bestway. Bardzo długa gwarancja producenta sprawia, że posiadacz takiego basenu przez określona ilość czasu może liczyć na naprawę lub wymianę produktu na nowy, gdy dojdzie do jego uszkodzenia.