• Kategorie
  • Szukaj
  • Saturatory

Brak produktów do wyświetlenia

Domowe saturatory do urządzenia do produkcji wody gazowanej. Podobne do syfonów na naboje, które były modne wiele lat temu. Różnica między dawnym saturatorem a obecny polega na tym, że kiedyś w obudowę syfonu wbudowany był pojemnik na wodę. Teraz natomiast integralną częścią saturatora są butelki na wodę, które montujemy w specjalnym uchwycie i to one napełniają się wodą gazowaną

Saturatory z regulacją nasycenia gazem

Domowe saturatory to bardzo uniwersalne urządzenia do przygotowywania napojów gazowanych w domu. Ważną cechą, jest możliwość regulacji poziomu nasycenia gazem. Jeśli lubisz wodę delikatnie gazowaną lub wodę bardzo mocno nasyconą CO2, możesz napełnić butelkę zgodnie ze swoimi preferencjami.

Butelki do saturatora Sodastream

Butelka jest integralną częścią saturatora. Po napełnieniu wodą z bąbelkami, zakręcasz ją i możesz zabrać butelkę świeżej wody z saturatora gdzie tylko zechcesz. Dostępne są butelki na wodę różnej pojemności. Na rynku są również saturatory w wersji mega pack, czyli w zestawie z kilkoma butelkami różnej wielkości. Dostępne modele butelek do saturatora są wykonane z bezpiecznego przeźroczystego tworzywa, lub wysokiej jakości szkła

Naboje do saturatora

Jeśli w naboju skończy się gaz, masz do wyboru 2 opcje. Kupić nowy, lub wymienić w jednym z 300 punktów na terenie całego kraju. Jednej nabój to saturatora sodastream wystarcza na 60 litrów napoju, a butelka dedykowana jest na 3 lata użytkowania.

Saturator – jakie napoje możesz przygotować?

W ekspresie do wody gazowanej, czyli saturatorze możesz przygotować tradycyjną wodę gazowaną o różnym stopniu nasycenia dwutlenkiem węgla. Wystarczy, jednak, że dodasz jeden z wielu dostępnych rodzajów syropów smakowych, żeby uzyskać napój przypominający w smaku Colę, Fantę czy Sprite.