• Kategorie
  • Szukaj
  • Wędzarniega gazowe

Brak produktów do wyświetlenia

Wędzarnie gazowe -  pyszne wędzenie

Wędzarnia gazowa umożliwi ci przygotowanie wszystkich tych samych potraw co wędzarnia tradycyjna. Pomoże ci w przygotowaniu wyśmienitych swojskich wędlin , mięs i ryb.  Jeśli zawsze marzyłeś o tym żeby wędzić swoje pyszne nie powtarzalne przysmaki to jest to właśnie czego szukałeś. Prosty w obsłudze dzięki czemu szybko każdy będzie w stanie dojść do perfekcji . Możesz wędzić dla całej rodziny a nawet dla samego siebie. Dym wędzarniczy pozwala na wydłużenie zdatności produktów.

Wędzarnia tradycyjna czy gazowa?

Jedyną różnicą jest źródło ciepła. W wędzarni gazowej jest to gaz. Płomień który wytwarza palnik nie jest skierowany bezpośrednio na wędzone produkty. Reszta wygląda praktycznie tak samo , również są używane trociny lub wiórki wędzarnicze. Wędzarnia gazowa umożliwia nam większą kontrolę podczas całego procesu wędzarniczego , dzięki czemu możemy ustawić temperaturę.

Przysmaki z wędzarni gazowej

Dzięki nowoczesnemu sposobowi wędzenia bez problemu możemy przygotować wiele pysznych wędlin , które na pewno docenią nasi najbliżsi. Dzięki dużym rozmiarom wędzarni z pewnością będziemy w stanie przygotować wędliny na święta i wszystkie okazje tak, aby starczyło dla każdego członka rodziny. Pewne jest jedno jeśli spróbujesz własnego swojskiego przysmaku , nie będziesz chciał już żadnej innej wędliny , sera , ryby albo mięsa.

Wędzarnia gazowa -  jaką wybrać

W naszej ofercie znajdują się wędzarnie gazowe marki landmann , która jest znana z jakość oraz trwałości wykonanych wędzarni. Znany producent , który zapewnia udane wędzenie w wielu krajach!