• Kategorie
  • Szukaj
  • Deskorolki elektryczne

Brak produktów do wyświetlenia

Deskorolki elektryczne dla fanów nowinek technicznych

Deskorolki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Jest to nowoczesna alternatywa zwykłej deskorolki. Sprzęt jest napędzany silnikiem akumulatorowym i w zależności od modelu możemy nim sterować pilotem, smartfonem lub poprzez balansowanie ciężarem własnego ciała. Deskorolki elektryczne poruszają się cicho i szybko. Prędkość może dochodzić nawet do 40-50km/h, dzięki czemu jest to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych środków transportu. Zwłaszcza, biorąc pod uwagę fakt, że można ominąć wszystkie korki w mieście. Dodatkowym atutem jest fakt, że deskorolki są bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie produkują szkodliwych substancji ani spalin. 

Deskorolka elektryczna – bezpieczny gadżet dla aktywnych

Jazda na deskorolce elektrycznej nie jest łatwa i na pewno trzeba poświęcić trochę czasu, żeby poczuć się pewnie. Przydatne jest dobre poczucie równowagi oraz koordynacja ruchowa. W czasie jazdy ćwiczymy odpowiednie balansowanie ciałem, motorykę oraz skupienie. Jeśli jeździmy odpowiedzialnie i uważnie deskorolka z całą pewnością będzie bezpiecznym pojazdem. Kiedy planujecie zakup deskorolki elektrycznej dla dziecka, warto wybrać model o niskiej prędkości, a dodatkowo zaopatrzyć pociechę w kask, ochraniacze oraz odblaski. Deskorolka może być wspaniałym pomysłem na prezent i efektownym gadżetem, ale trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. Na rynku dostępne są różnorodne sprzęty i możemy wybierać spośród parametrów jakie będzie miała nasza deskorolka elektryczna. Sklep Eltkom proponuje deskorolki o różnych prędkościach,  a także w kilku wersjach kolorystycznych, co może być kluczowe przy wyborze prezentów dla dzieciaków. Deskorolka elektryczna to gwarantowana zabawa i dużo emocji, a sklep na pewno pomoże w idealnym wyborze. 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Deskorolka elektryczna – cena i parametry

Bardzo ważnym parametrem jest zasięg maksymalny. Jeśli planujemy jazdę wyłącznie rekreacyjną, kilkanaście kilometrów na godzinę wystarczy. Jeśli natomiast chcemy wykorzystywać deskorolkę elektryczną na dłuższe wyprawy, warto zastanowić się nad większą prędkością. Podróżowanie z ciężkim plecakiem albo zakupami będzie wymagało również dużego obciążenia maksymalnego, ale za to małej wagi tak, aby można było bez problemu przenosić deskorolkę. Deskorolka dla dziecka również powinna mieć mniejszą wagę do 12kg. Moc, rozmiar kół i długość ładowania także mają znaczenie. Ceny deskorolek elektrycznych są bardzo rozbieżne i zaczynają się od kilkuset złotych. Na początek trzeba się zastanowić jakie zastosowanie będzie miała deskorolka elektryczna. Ceny będą zależeć od parametrów urządzenia. Drożej nie znaczy jednak lepiej. Nie musisz przepłacać, żeby kupić dobry sprzęt. Modele z niższej półki cenowej również będą stabilne, wytrzymałe i funkcjonalne. Dla prawdziwych gadżeciarzy cena deskorolki elektrycznej na pewno będzie dochodzić do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od budżetu i preferencji zakupowych.