• SŁUCHAWKI SONY WH-1000XM5S SILVER

Zapytaj o dostępność i cenę
0
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 1 szt.
EAN 4548736132597

SŁUCHAWKI SONY WH-1000XM5S SILVER

TWÓJ ŚWIAT NIC WIĘCEJ.

Dzięki 2 procesorom sterującym 8 mikrofonami, Auto NC Optimizer do automatycznej optymalizacji redukcji szumów w zależności od środowiska i warunków użytkowania oraz specjalnemu głośnikowi, słuchawki WH-1000XM5 z najlepszą redukcją szumów w terenie wyznaczają na nowo zasady słuchania bez zakłóceń i wyjątkowo rozmów jasne.

 

Nasza najskuteczniejsza technologia tłumienia hałasu staje się jeszcze lepsza

 

Zobacz, jak te słuchawki Sony z redukcją szumów łączą najlepszą technologię redukcji szumów z doskonałym dźwiękiem, zapewniając naprawdę niezwykłe wrażenia słuchowe.

 

Najlepsza funkcja redukcji szumów

 

Od hałasu samolotu po ludzkie głosy — nasze bezprzewodowe słuchawki WH-1000XM5 z redukcją szumów zoptymalizowaną za pomocą wielu mikrofonów wyciszają więcej dźwięków o wysokiej i średniej częstotliwości niż kiedykolwiek wcześniej. A dzięki technologii Auto NC Optimizer redukcja szumów jest automatycznie optymalizowana w zależności od warunków użytkowania i środowiska, w którym się znajdujesz.

 

Technologia z wieloma czujnikami hałasu  

 

Instalując cztery mikrofony na każdej misce, zrobiliśmy największy krok naprzód w dziedzinie redukcji szumów. Dźwięki otoczenia są rejestrowane jeszcze dokładniej, co pozwala na znaczną redukcję dźwięków o wysokiej częstotliwości. Dzięki technologii Auto NC Optimizer skuteczność redukcji szumów jest stale i automatycznie optymalizowana w oparciu o warunki użytkowania i zewnętrzne czynniki środowiskowe, takie jak ciśnienie atmosferyczne.

 

Niezrównana redukcja szumów

 

Specjalnie opracowany przez Sony nowy zintegrowany procesor V1 uwalnia pełny potencjał naszego procesora HD QN1 z redukcją szumów. To unikalne połączenie technologii steruje ośmioma mikrofonami, zapewniając niespotykaną dotąd jakość redukcji szumów.

 

Specjalny głośnik 30 mm

 

Specjalny głośnik o miękkiej krawędzi 30 mm poprawia redukcję szumów, szczególnie przy niskich częstotliwościach, zapewniając dokładne odtwarzanie muzyki bez hałasu otoczenia. Materiał kompozytowy z włókna węglowego zapewnia niską wagę i kopułkę o dużej sztywności oraz poprawia przejrzystość, szczególnie przy wysokich częstotliwościach.

 

Doskonały dźwięk, udoskonalony przez inżynierów w celu osiągnięcia perfekcji

 

Zjednoczony. Przetwornik 30 mm (projekt z ceną) z lekką i sztywną kopułką zawierającą mata. ulepszony kompozyt z włókna węglowego. wrażliwy na częstot. wysoki dla bardziej naturalny dźwięk. Unikalne technologie firmy Sony obejmują najwyższej jakości lut bezołowiowy zawierający złoto zapewniające doskonałą przewodność, doskonałą rezystancję zapewniającą równomierną dystrybucję mocy oraz zoptymalizowane obwody zapewniające lepszy stosunek sygnału do szumu i zapewniający czysty, spójny dźwięk.

 

Ciesz się funkcją dźwięku o wysokiej rozdzielczości z przewodami lub bez  

 

WH-1000XM5 obsługuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości i bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem LDAC, naszej wiodącej w branży technologii kodowania dźwięku. LDAC przesyła około 3 razy więcej danych niż konwencjonalny Bluetooth®, zapewniając jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

 

Przywracanie w czasie rzeczywistym wszystkich skompresowanych plików  

 

Korzystając z Edge-AI, DSEE Extreme™ konwertuje skompresowaną muzykę cyfrową w czasie rzeczywistym. Dynamicznie rozpoznając instrumentację, gatunki muzyczne i poszczególne elementy utworów, przywraca high-endowy dźwięk utracony w wyniku kompresji.

 

Seria 1000X to najlepsza jakość połączeń

 

Nasza technologia Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony kształtujące wiązkę i algorytm redukcji szumów oparty na sztucznej inteligencji, aby precyzyjnie izolować Twój głos. Nowa struktura redukcji szumów minimalizuje szum wiatru podczas połączeń. Bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze będziesz słyszeć i być wyraźnie słyszanym.

 

Wiele mikrofonów skupionych na Twoim głosie.

 

Wyposażone w cztery mikrofony z funkcją kształtowania wiązki, te słuchawki są skalibrowane tak, aby wychwytywały tylko Twój głos.Ulepszony stosunek sygnału do szumu pozwala słuchawkom wychwycić każde słowo, nawet gdy wokół jest dużo hałasu

 

Komfort przez cały dzień dzięki konstrukcji zapewniającej pozbawione hałasu wrażenia słuchowe

 

Te lekkie słuchawki są doskonale wykończone nowym, miękkim materiałem na bazie skóry, który zapewnia idealne dopasowanie. Materiał ten idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, zmniejszając nacisk na uszy i chroniąc przed dźwiękami zewnętrznymi. Zaprojektowana przez nas konstrukcja zapewnia pozbawione szumów wrażenia słuchowe. Dzięki bezstopniowemu suwakowi, płynnemu mechanizmowi obrotowemu i zawieszaniu oraz cichym przegubom noszenie WH-1000XM5 jest przyjemnością.

 

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie zapewnia dostosowanie do każdej sytuacji

 

Adaptacyjna kontrola dźwięku to inteligentna funkcja, która wykrywa Twoje działania i lokalizację, a następnie dostosowuje ustawienia związane z dźwiękiem otoczenia, aby zapewnić idealne wrażenia słuchowe. Po włączeniu uczy się Twojego zachowania i rozpoznaje miejsca, które często odwiedzasz, takie jak miejsce pracy czy ulubioną kawiarnię, i dostosowuje dźwięk do sytuacji.

 

Funkcja Speak-to-Chat zapewnia wygodę każdego dnia

 

Gdy rozpoczynasz rozmowę, funkcja Speak-to-Chat automatycznie wyłącza muzykę i włącza dźwięk otoczenia, co jest przydatne, jeśli chcesz mieć włączone słuchawki lub rozmawiać bez użycia rąk. Inteligentna funkcja wykorzystuje wbudowane mikrofony i zaawansowane przetwarzanie sygnału audio, aby rozpoznać Twój głos i zareagować na niego. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie zostaje automatycznie wznowione.

 

Szybki dostęp do ulubionej muzyki

 

Dzięki funkcji szybkiego dostępu możesz ustawić te słuchawki tak, aby wznawiały odtwarzanie muzyki Spotify za pomocą dwóch lub trzech dotknięć. Nie ma potrzeby dotykania smartfona.

 

Steruj głosem.

 

Masz pomoc bez użycia rąk. Powiedz „OK Google” lub „Alexa” i aktywuj swojego ulubionego asystenta głosowego. Słuchaj muzyki, otrzymuj powiadomienia, ustawiaj przypomnienia i nie tylko. Funkcje zestawu słuchawkowego ze sterowaniem głosowym, takie jak redukcja szumów, słuchanie wiadomości e-mail i interakcja z nimi w programie Microsoft Outlook oraz uczestnictwo w spotkaniach Microsoft Teams za pomocą Asystenta Google lub Siri.

 

Słuchaj bezpiecznie dzięki aplikacji Sony | Podłącz słuchawki

Przekonaj się, jak bezpieczny jesteś słuchając muzyki. Zapoznaj się z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), które porównują dane dotyczące ciśnienia akustycznego rejestrowane przez słuchawki. Otrzymuj powiadomienia w systemie operacyjnym, gdy poziom odsłuchu jest zbyt wysoki.

 

Połączenie wielopunktowe

 

Dla całkowitej wygody te słuchawki Bluetooth® można sparować z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Dzięki temu, gdy odbierzesz połączenie, Twoje słuchawki wiedzą, które urządzenie dzwoni i automatycznie łączą się z odpowiednim. Ponadto będziesz mógł szybko przełączyć słuchawki na dowolne z dwóch urządzeń, po prostu dotykając przycisku.

 

Znajdź słuchawki z funkcją szybkiego parowania

Słuchawki WH-1000XM5 są kompatybilne z nową funkcją Fast Pair oferowaną przez Google. Pozwala łatwo zlokalizować za pomocą dźwięków miejsce, w którym zostawiłeś słuchawki lub poznać ich ostatnią znaną lokalizację w aplikacji Google Find My Device na Twoim smartfonie.

Łatwe skojarzenie z komputerem.

 

Funkcja Swift Pair przyspiesza i upraszcza parowanie słuchawek z laptopem, komputerem stacjonarnym lub tabletem z systemem Windows 11 lub Windows 10. Po wybraniu trybu parowania na pobliskich urządzeniach z systemem Windows 11 lub Windows 10 pojawia się wyskakujący przewodnik parowania.

 

Wysoka autonomia, szybkie ładowanie

 

Dzięki ogromnej autonomii, aż do 30 godzin, będziesz miał dość energii nawet na długie podróże. Jeśli potrzebujesz szybko naładować baterię, możesz uzyskać 3-godzinną autonomię w zaledwie 3 minuty dzięki opcjonalnemu adapterowi kablowemu kompatybilnemu z USB-PD.

 

Wszystko na wyciągnięcie ręki

 

Słuchawki WH-1000XM5 oferują intuicyjne ustawienia sterowania dotykowego. Na przykład naciśnij przycisk po lewej stronie, aby przełączyć się z eliminacji szumów na dźwięk przestrzenny, lub użyj panelu dotykowego po prawej stronie, aby odtwarzać lub wstrzymywać muzykę, pomijać utwory, zmieniać głośność i nie tylko

 

Składane pudełko pomoże Ci zaoszczędzić miejsce

 

Transportuj słuchawki bez wysiłku w miękkim etui w pasującym kolorze. Po zdjęciu słuchawek składane etui może stać się nawet o 40% cieńsze, co ułatwia przechowywanie w torbie.

 

Zawartość pudełka

 

Otwórz opakowanie słuchawek WH-1000XM5, a znajdziesz w nich futerał do przenoszenia, kabel słuchawkowy (długość około 1,2 m) i kabel ładujący USB.

 

Bardziej przyjazny dla środowiska

 

W opakowaniu WH-1000XM5 nie ma plastiku, stworzonego z myślą o obniżonej toksyczności w oparciu o filozofię społecznie odpowiedzialnej „produkcji do recyklingu”. Pudełko produktu zostało wykonane z trwałych materiałów pochodzących z recyklingu i opracowanych specjalnie dla firmy Sony. WH-1000XM5 wykorzystuje tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu części samochodowych

 

Takie urzekające. Takie prawdziwe.

 

Zanurz się w otaczającym dźwięku. Tak realne, jakbyś był na koncercie lub z artystą w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka nigdy nie była bardziej wciągająca i wierna. Dzięki tym słuchawkom będziesz cieszyć się dźwiękiem 360 Reality Audio.

 

Dane techniczne

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Typ Nad uchem
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.2
ZNAJOMOŚCI USB C
Funkcje Mikrofon wielopunktowy Zewnętrzna izolacja szumów
Impedancja wyjściowa 48 Ω
Odpowiedz pod względem częstotliwości 20 - 40 000 Hz
Średnica dyfuzora 30 mm

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

Zawartość Paczki 1 x kabel ładujący 1 x etui 1 x słuchawki 1 x kabel audio
Kolor Srebrny
Waga 250 gr
Długość kabla 120cm

EFEKTYWNOŚĆ

Czas ładowania 3,5 godziny
Autonomia 30 godz
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.