• AKCESORIUM THRUSTMASTER TCA YOKE PACK BOEING EDITION 4460210 - OUTLET

Zapytaj o dostępność i cenę
1799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN OUT1040
Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition
Outlet- towar nowy uszkodzone opakowanie w dostawie
Zestaw Wolantu i Panelu Przepustnicy
Zgodność z Xbox One i Xbox Series X|S oraz z komputerem PC
Thrustmaster

 
Thrustmaster
W skrócie:
  • Wolant i panel przepustnicy na oficjalnej licencji firmy Boeing, zainspirowane słynnym samolotem pasażerskim Boeing 787 (ergonomiczne repliki w skali 1:1)
  • Podwieszony mechanizm PENDUL_R, odwzorowujący ruch uchylny występujący w prawdziwych samolotach pasażerskich Boeing Dreamliner (21-centymetrowy zakres ruchu)
  • Regulowane sprężyny wolantu — płynny ruch i elastyczny liniowy opór, które pozwalają uzyskać wyjątkowy poziom kontroli
  • Innowacyjna, w pełni metalowa konstrukcja wewnętrzna wolantu, która zapewnia znakomitą solidność i równomierny rozkład masy elementów sterujących, a także dłuższą żywotność produktu
  • Dostępna w panelu przepustnicy funkcja autopilota znana z samolotów Boeing, która umożliwia sterowanie wysokością, prędkością i kursem samolotu
  • Dźwignie przepustnicy można zamienić miejscami z dźwigniami hamulca aerodynamicznego i klap (łącznie 4 dźwignie w zestawie)
  • 35 przycisków czynności oraz technologia magnetyczna w każdej z głównych osi kontrolerów (wolantu i panelu przepustnicy)
  • Automatyczna integracja kontrolerów z grą Microsoft Flight Simulator (do nabycia osobno) na konsolach Xbox Series X|S i komputerze PC
  • W komplecie układy mocowania do obu kontrolerów z zestawu TCA Yoke Pack Boeing Edition
  • Oficjalna licencja Xbox (obejmuje Xbox One i Xbox Series X|S) oraz zgodność z komputerem PC
Thrustmaster
JAK WE ŚNIE
 
TCA Yoke Pack Boeing Edition to zestaw lotniczy, który ma oficjalną licencję firmy Boeing oraz producenta konsol Xbox w odniesieniu do modeli Xbox One i Xbox Series X|S. Jest również zgodny z komputerami PC.
TCA Boeing Edition to nowa sztandarowa seria produktów Thrustmaster z obszaru lotnictwa cywilnego, które wyposażono w najnowocześniejsze funkcje w ściśle określonym celu: odwzorowania poszczególnych elementów sterujących, kinematyki lotu oraz wrażeń, jakich doświadcza pilot prawdziwego Boeinga, siedząc za sterami samolotu pasażerskiego 787.
Thrustmaster
PODWIESZONY MECHANIZM PENDUL_R
Opracowany przez firmę Thrustmaster podwieszony mechanizm PENDUL_R w nowy, atrakcyjny sposób odwzorowuje wrażenia, jakich doświadcza pilot korzystający z uchylnego wolantu zamocowanego do podłogi — takiego jak w prawdziwych samolotach pasażerskich Boeing. Wolant TCA Yoke Boeing Edition ma 21-centymetrowy zakres ruchu.
Thrustmaster
2 DODATKOWE OSIE
Podstawa wolantu TCA Yoke Boeing Edition zawiera dwie dodatkowe osie, które umożliwiają niezależne wykonywanie różnych manewrów, np. wystartowanie bez konieczności korzystania z panelu przepustnicy.
Thrustmaster
W PEŁNI METALOWA RAMA
Wewnętrzna konstrukcja wolantu jest wykonana w całości z metalu, co oznacza wyjątkową solidność i równomierne rozłożenie masy elementów sterujących, a w efekcie — znakomitą stabilność.
Thrustmaster
REGULOWANE SPRĘŻYNY
Wolant TCA Yoke Boeing Edition umożliwia zmianę liczby sprężyn wewnętrznych (jednocześnie można używać od 2 do 4 sprężyn). Dzięki temu gracz może dostosować opór do osobistych preferencji, zyskując naprawdę wyjątkową kontrolę.
Thrustmaster
WYMIENNE DŹWIGNIE
Wszystkie dźwignie panelu przepustnicy (łącznie 4 w zestawie) są zamienne miejscami: użytkownik może więc umieścić dźwignie hamulca aerodynamicznego i klap w wybranym położeniu zależnie od tego, czy jest prawo- czy leworęczny.
Thrustmaster
LINIOWY OPÓR JAK W PRAWDZIWYM SAMOLOCIE BOEING
Panel przepustnicy TCA Quadrant Boeing Edition, zainspirowany sposobem działania panelu w prawdziwym samolocie Boeing Dreamliner, odwzorowuje rzeczywistą siłę oporu odczuwaną przez pilota podczas przesuwania dźwigni ciągu w górę i w dół.
Thrustmaster
AUTOPILOT Z BOEINGA
Panel TCA Quadrant Boeing Edition zawiera znaną z samolotów Boeing funkcję autopilota, która umożliwia realistyczne sterowanie wysokością, prędkością i kursem samolotu. Wygląd i działanie tego pokrętła również są wzorowane na panelu przepustnicy prawdziwego samolotu Boeing Dreamliner.
Thrustmaster
MAGNESY W SŁUŻBIE TECHNOLOGII
Zestaw TCA Yoke Pack Boeing Edition jest wyposażony w zastrzeżoną technologię magnetyczną H.E.A.R.T, pozwalającą uzyskać chirurgiczną precyzję (16-bitowa rozdzielczość) na każdej z głównych osi kontrolerów (wolantu i panelu przepustnicy).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.