Ranking mopów parowych - na które modele najlepiej postawić?

Mopy parowe to niekwestionowany hit ostatnich czasów. Taki rodzaj sprzętu pragnie posiadać we własnym domu każda kobieta. Ich zalety można mnożyć w nieskończoność. Doskonale myją wszystkie powierzchnie bez konieczności używania detergentów. Sama woda pod wpływem wysokiego ciśnienia zabija aż 99% drobnoustrojów i bakterii. Jaki model wybrać, by móc cieszyć się urządzeniem przez długi czas? Przedstawiamy ranking mopów parowych. Ciekawi? Zaczynamy! 

Przeczytaj też: Mopy parowe bezprzewodowe, czy przewodowe

Top 5 najlepszych modeli mopów parowych na rynku 

5. Karcher SC 3 EasyFix Upright

Ranking mopów parowych rozpoczniemy od miejsca piątego, na którym uplasował się mop marki Karcher. Wyposażony jest w specjalną nakładkę do dywanów, pojemnik z filtrem, czy praktyczny, składany uchwyt. Co więcej, model wyposażony jest w wyświetlacz, na rączce znajduje się przycisk umożliwiający wybór czyszczonej powierzchni (drewno, płytki, dywan). Nakładka do dywanów to wyjątkowo unikatowy patent, dlatego ranking mopów parowych nie mógł obejście się bez tego modelu. Cena jest przystępna, a jakość wykonania bardzo solidna. 

4. Shark S1000EU

Największą zaletą modelu mopa parowego marki Shark jest jego bardzo lekka konstrukcja oraz składany uchwyt, dzięki czemu mop zajmuje mało miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. Co wyróżnia ten konkretny model na tle innych? Ranking mopów parowych ma za zadanie wyłonienie najbardziej unikatowych i praktycznych modeli, a mop shark wydobywa parę poprzez pompowanie i podciągnięcie rączki. Takie rozwiązanie jest cenione przez użytkowników. 

3. Ariete Xvapor Deluxe 4146

W rankingu mopów parowych zaszczytne miejsce trzecie zajmuje model z regulowanym ciśnieniem od firmy Ariete. To mop przypominający wyglądem zwyczajny odkurzacz. W rzeczywistości to wysokiej jakości specjalistyczny mop parowy przeznaczony do mycia różnego rodzaju powierzchni. Posiada wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 1.6 litra, może pracować niemal godzinę. Dużą zaletą są gumowe koła oraz pokaźny pakiet końcówek schowanych w korpusie.

2.  Vileda 146574 Perfekt Cleaning Steam 

W ranking mopów parowych na drugim miejscu ulokował się mop parowy od marki Vileda. Urządzenie jest proste w obsłudze, wyposażone w trójkątną stopkę oraz uchwyt obracany o 180°, dzięki czemu dociera do trudno dostępnych miejsc. Mop posiada zbiornik na wodę o pojemności 400ml. Gotowy do pracy jest już w 15 sekund. Największą wadą mopa jest jego wysoka cena. 

1. Ariete 4169 Multi Steam System +

Ranking mopów parowych ma swojego faworyta i zwycięzce, a jest nim mop parowy od firmy Ariete. To pionier zostawiający konkurencję daleko w tle. Jest to "multisystem parowy" pozwalający na różnorodne zastosowanie. W zestawie odnajdziemy liczne końcówki, które pozwolą na odplamienie, odświeżanie czy dezynfekowanie różnorodnych powierzchni. Strumień pary posiada płynną regulację. Generator pary jest wyjmowany z głównego uchwytu mopa. Co niezwykłe, mop Ariete jest jednym z najtańszych modeli przedstawionym w rankingu. 

Postaw na jakość w przystępnej cenie!

Mopy parowe ranking pozwoli na wybór najlepszego modelu, który zaoferuje długoletnie i bezawaryjne użytkowanie. Ogromna dostępność i różnorodność urządzeń na rynku sprawia, że stając przed zakupem mopa parowego tracimy przekonanie i trudno dokonać nam konkretnego wyboru. Powyższy ranking mopów parowych wybrał pięć najbardziej funkcjonalnych i designerskich modeli mopów oferowanych w przystępnych cenach, adekwatnych do prezentowanych możliwości. Przekonaj się o tym osobiście.