• ZASILACZ MSI MPG A1000G PCIE5 80PLUS GOLD

739.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 1 szt.
EAN 4719072972196

Zamówienie telefoniczne: 577 588 079

ZASILACZ MSI MPG A1000G PCIE5 80PLUS GOLD

Podnieś poziom swojej gry

MPG A1000G PCIE 5 ma port wyjściowy zgodny z PCIe 5.0 i Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, a także zasilacz może wytrzymać do 2x całkowitego skoku mocy i 3x skoku mocy GPU. Dzięki natywnemu 16-pinowemu złączu PCIe zasilacz jest gotowy do współpracy z kartami graficznymi Nvidia GeForce RTX z serii 40. Zasilacz do gier może obsługiwać karty graficzne NVIDIA i AMD. Przygotowane do najwyższych wymagań, wsparcie IO zasilacza MPG może obsługiwać różne i wszechstronne sposoby połączenia w zależności od konstrukcji złącza zasilania różnych kart graficznych. Dzięki natywnemu 16-pinowemu złączu PCIe 5.0 nie musisz się martwić, jak prawidłowo podłączyć kable. Niewłaściwe użycie kabla adaptera może prowadzić do uszkodzenia komponentów z powodu nierównomiernego natężenia prądu podczas wyjmowania obciążenia. Natywny port PCIe 5.0 tego zasilacza może zapewnić moc wyjściową 600 W. Pozwala to użytkownikom zaoszczędzić cztery 8-pinowe złącza w porównaniu z kablami przejściowymi, co zapewnia wystarczającą liczbę 8-pinowych złączy dla 2x 8-pinowych połączeń procesora. Pozostawia to wystarczająco dużo 8-pinowych złączy dla użytkowników z wysokiej klasy płytami głównymi.

Certyfikat 80 Plus Gold

Certyfikat sprawności informuje o tym, jakie jest wykorzystanie energii elektrycznej przez zasilacz. Im wyższa sprawność, tym mniejsze straty energii podczas przetwarzania i tym mniejsze zużycie energii elektrycznej. Oznacza to, że zasilacz zużywa mniej energii elektrycznej, a co za tym idzie, generuje mniej ciepła, co może wpłynąć na wydajność i żywotność innych podzespołów. Certyfikat sprawności zasilacza jest wydawany przez niezależne laboratoria, które przeprowadzają testy wydajności i bezpieczeństwa. Zasilacze, które uzyskują certyfikaty, muszą spełniać wymagania dotyczące jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Oznacza to, że zasilacz o certyfikacie sprawności jest bardziej solidny i trwały, a co za tym idzie, ma większą szansę na bezproblemową pracę w dłuższym okresie czasu. Certyfikat 80 Plus Gold zapewnia 90% sprawności przy 50% obciążeniu. Lepsza wydajność energetyczna prowadzi do mniejszych strat energii, mniej ciepła i hałasu wentylatora.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Zasilacz jest po to, aby zapewnić Twojemu systemowi bezproblemową pracę przy każdym obciążeniu. Pojedyncza szyna zasilania może właściwie dostarczyć moc, której potrzebujesz. W przypadku wysokowydajnych kart graficznych i procesorów 5 gniazd procesora i PCI-E tego zasilacza to więcej niż dużo. Dążąc do niezachwianej jakości produktu i stabilności działania, ten zasilacz jest wyposażony w 100% japońskie kondensatory 105°C i kondensatory stałe. Wentylator zasilacza wyposażony jest w płynne łożysko dynamiczne, wybrane w celu zwiększenia żywotności wentylatora przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Tryb wentylatora 0 RPM może zatrzymać pracę wentylatora, gdy TDP spadnie poniżej 40%, aby pomóc w oszczędzaniu energii i zapewnieniu ciszy.

W pełni modułowy, kompaktowy i zorganizowany

Zasilacz MPG A1000G PCIE 5 można łatwo umieścić i zainstalować w swoim komputerze. W pełni modułowa konstrukcja zasilacza oznacza, że należy używać tylko złączy wymaganych przez konstrukcję, co znacznie zmniejsza bałagan w kablach i upraszcza ogólną konstrukcję systemu. Do tego zasilacz jest mniejszy niż typowe zasilacze dostępne na rynku. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale pasuje do większości obudów komputerowych PC. Wszystkie kable zasilacza są płaskie i w kolorze czarnym. Dzięki płaskim kablom cały system może być lepiej zorganizowany i ma więcej miejsca na niezakłócony przepływ powietrza. Użyj potrzebnych kabli, a resztę przechowuj w dołączonej torbie na kable.

Dla Twojego spokoju

Aby mieć pewność, że cały system może działać bezpiecznie i stabilnie przez cały czas, ten zasilacz jest wyposażony w szereg mechanizmów zabezpieczających, które zapewniają najwyższy spokój ducha, tj. OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP. Do tego zasilacz objęty jest 10-letnią ograniczoną gwarancją, zapewniającą długotrwałą, niezawodną i bezproblemową pracę.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.