Przedstawiamy Państwu smartfony firmy Kruger&Matz. Urządzenia nie ustępujące parametrami konkurencji firmowanej przez znane marki, a jednocześnie sporo tańsze. Można rzecz - smartfony na każdą kieszeń. Na początek zaprezentujemy model Kruger&Matz MOVE 8 , dostępny jako produkt nowy już od 249 zł.

Najtańszy smartfon na rynku.

Jednym z podstawowych wyróżników tego modelu jest ekran o proporcjach 18:9, czyli szerszy niż standardowy układ kinowy 16:9. Co to oznacza? Dzięki temu łatwiej będzie nam odczytać treści wertykalne, czyli np.: przeglądać strony internetowe. Kolejnym udogodnieniem ważnym dla osób noszących dwa telefony jest możliwość używania dwóch różnych kart SIM jednocześnie, czyli używania smartfona z dwoma różnymi numerami. W kwestii bezpieczeństwa smartfona, mamy tu do dyspozycji czytnik linii papilarnych, za pomocą którego, odblokujesz swój telefon w zaledwie jedną dziesiątą sekundy. Jeśli nie potrzebujesz używać dwóch kart SIM, możesz wolny slot wykorzystać do rozszerzenia pamięci urządzenia za pomocą karty Micro SD. Kruger&Matz MOVE 8 ma pojemną baterię 3000mAh i pracuje w szybkim i wygodnym systemie Android 7.0 Nougat. Posiada 2 kamery: tylną 8 Mpx i przednią 2 Mpx, a jakość zdjęć możemy poprawić za pomocą specjalnych funkcji np: tryb panoramy, czy tryb pięknej twarzy. MOVE 8 jest dostępny w trzech atrakcyjnych wersjach wykończenia – czarny matowy, czarny błyszczący i elegancki złoty, a wszystko to od 249 zł.

Kruger&Matz w wersji MINI.


Kruger&Matz MOVE8 jest dostępny również w mieszczącej się do każdej kieszeni wersji MINI. W tym przypadku podstawowe parametry to: Ekran 5 cali, kamery 2 Mpx i 0,3 Mpx, wersje kolorystyczne: czarny, szary i złoty, 4-rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci + 8 GB pamięci FLASH, bateria 2000mAh i podstawowe udogodnienia jak Bluetooth, moduł GPS czy Wi-Fi. Inaczej niż w przypadku większego MOVE 8, nie musimy wybierać między dołożeniem drugiej karty SIM, a rozszerzeniem pamięci urządzenia, mamy do dyspozycji 3 sloty – 2 na kartę SIM i jeden na Micro SD. Cena – od 199 zł.

Smartfon Kruger&Matz do zadań specjalnych.


Kruger&Matz pomyślał też o miłośnikach ekstremalnych sportów i wrażeń. Jest smartfon, który może być stałym i wiernym towarzyszem wszelkich takich survivalowych atrakcji. To model KRUGER MATZ KM0429.1 DRIVE 4S. Pancerna obudowa zabezpieczająca smartfon z każdej strony. Ekran HD IPS schowany za szkłem Dragon Trail. Ośmiordzeniowy, szybki procesor, czy wodoodporność w klasie IP67, oznaczająca, że telefon powinien wytrzymać na głębokości 1 metra do 30 minut. Można założyć, że to wystarczające parametry dla większości twardzieli. Zresztą nawet największemu twardzielowi czasem telefon może wpaść do wanny, albo… no, wiecie gdzie ;) Jeśli z DRIVE 4S zdarzy się taka przygoda, to prawdopodobnie nie stanie się nic.


Smartfon Kruger&Matz dla wymagających


Limuzyna wśród smartfonów Kruger&Matz to model LIVE 7s. Aparat 16 Mpx, pamięć wewnętrzna 64 GB, czy 8 rdzeniowy procesor z 4 GB RAM to atuty potwierdzające moc i charakter tego modelu. Z dostępnych opcji zabezpieczeń telefonu do dyspozycji mamy nie tylko czytnik linii papilarnych, ale też czytnik identyfikujący twarz. Całości dopełnia duży ekran o przekątnej 6’18 cala i bateria 3300 mAh. Podsumowując: w ofercie smartfonów Kruger&Matz każdy znajdzie model dla siebie. Dodatkowym atutem jest tzw. Butikowość marki, czyli wrażenie, że są to urządzenia klasy premium, nie produkowane na skalę przemysłową, lecz indywidualnie dla wyjątkowych klientów. Czy szukasz taniego smartfona z podstawowymi funkcjami, czy modelu z najwyższej półki albo przeznaczonego dla fanów sportów ekstremalnych, wśród smartfonów Kruger&Matz znajdziesz to czego szukasz.