Eltkom.pl – zaufany sklep internetowy.
Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas?

• Istniejemy na rynku od 1999r.
• Nasz zespół liczy przeszło 30 osób.
• Aż 998 klientów na 1000 poleca nas na allegro.
• Sprzedajemy produkty z własnego magazynu.
• Towar zamówiony w dzień roboczy do godz. 13 wysyłamy tego samego dnia! :) 
• Dbamy o przejrzyste zasady zakupów i jakość obsługi posprzedażowej.
• Korzystamy z najlepszych przewoźników.
• Zawsze odbieramy telefony, pomagamy i doradzamy.

O nas

MAREMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

32-650 Kęty, ul. Mickiewicza 80

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 1.793.000 PLN

KRS: 0000718520
NIP: 5492449983
REGON: 369472931
BDO: 000118536

Czym się zajmujemy?

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki użytkowej, głównie RTV i AGD, a nasz zespół liczy już ponad trzydzieści osób.

Zaufana marka

W ciągu wielu lat zdobyliśmy doświadczenie na rynku, dzięki czemu marka Eltkom jest rozpoznawalna i cieszy się zaufaniem wśród klientów.

Początki

Nasza firma powstała w 1999 roku i składała się z trzyosobowego zespołu, który specjalizował się w sprzedaży sprzętu fotograficznego. Prężnie działająca firma rozszerzała swoją ofertę wraz z trendami na rynku i zapotrzebowaniem.

Rozwijamy się dzięki Wam

Nasz ponad 30-osobowy zespół codziennie stara się zrozumieć i zareagować na potrzeby Was - naszych klientów. Stale monitorujemy jakość obsługi, terminowość dostaw paczek i Wasze zadowolenie. Rozwijamy się dzięki Wam!

Współpracuj z nami!

Eltkom to nie tylko świetna obsługa klientów detalicznych, ale także doświadczenie w sprzedaży hurtowej na terenie Polski i Europy. Jeśli interesuje Cię oferta B2B, skontaktuj się z odpowiednim działem na stronie marema.eu. Wyślij zapytanie lub ofertę współpracy, zostań naszym partnerem!

Nagrody i wyróżnienia

Nasza firma zajęła I miejsce w zestawieniu Orły Hurtownictwa 2018 w mieście Kęty, otrzymując najwyższą ocenę 10.0/10 pkt. Tytuł jest przyznawany na podstawie zweryfikowanych opinii klientów. Otrzymaliśmy też Dyplom "Super Sprzedawcy" Allegro, za najwyższą jakość obsługi i całoroczną kwalifikację w prestiżowym programie Super Sprzedawca w 2018 roku. Dziękujemy!

Filozofia firmy

Największą wartością jesteście Wy - nasi klienci, rozumienie Waszych potrzeb i najwyższe standardy obsługi. Dzięki temu Eltkom zaczynając jako niewielka firma działająca na lokalnym rynku stał wiarygodnym partnerem w biznesie na terenie całej Europy. W miarę rozwoju firmy coraz więcej uwagi poświęcamy szukaniu rozwiązań umożliwiających odpowiedzialnie korzystanie z zasobów naszej planety.

Dlaczego my?

Pomoc w wyborze

Zadzwoń na nr +48 577 588 079, lub napisz na detal@eltkom.pl Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy produkt dla Ciebie.

Najwyższa jakość

Chcemy, żeby zadowoleni klienci nas polecali, więc współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Oferujemy produkty znanych marek i najwyższej jakości.

Szybka dostawa

Towary zamówione do godziny 13 – wysyłamy tego samego dnia. Pozostałe przesyłki wysyłamy w następnym dniu roboczym.

Gwarancja

Na wszystkie towary zakupione z paragonem obowiązuje minimum 24 miesiące gwarancji. Na towary zakupione na podstawie faktury obowiązuje 12 miesięcy gwarancji.

Ponad 100 000 zadowolonych klientów

Każdego roku obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy klientów detalicznych i wielu hurtowych.