Ulubiona bohaterka dziecięcych bajeczek - Świnka Peppa może zamieszkać w Waszym domu. Nie będzie kłopotliwa, jak inne świnki, bo po prostu jest elementem designerskim zabawki, którą Twój maluch polubi od pierwszego spotkania. Świnka Peppa będzie zachęcać do nauki przez zabawę, a przy okazji wniesie do Was ogrom radości i śmiechu. Czy jesteście gotowi na takiego gościa?

Zabawki ze Świnką Peppą są wyjątkowe ponieważ:

  • mają estetyczny wygląd i wysoką jakość
  • zachęcają do odgrywania scenek
  • rozbudzają wyobraźnię
  • uczą samodzielności
  • są dostosowane do potrzeb dzieci i stymulują ich rozwój
  • ćwiczą motorykę i kreatywność
  • uczą różnych ról społecznych
  • są interaktywne, czyli grają melodie i mają ruchome elementy
  • mają różne funkcje, więc łatwo się nie znudzą

Ugotuj mi coś!

Świnka Peppa jest mądrą i dobrą nauczycielką. Na przykład nauczy Was gotować w swojej Dużej Kuchni ze Świnką Peppą, która wygląda dosłownie tak jak w bajce. W kuchni można upiec tosty, wysuwać szufladę, jest kuchenka, lodówka i pralka. I oczywiście akcesoria kuchenne: talerzyki, kubeczki, sztućce, produkty spożywcze i rondelki. Zabawka jest w wesołych kolorach i dostosowana do wymogów bezpieczeństwa dzieci od lat trzech. Uczy nowych ról społecznych, np. kucharza, gościa w restauracji, mamy Świnki Peppy. Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni i kreatywności, które z pewnością rozbudzi od pierwszego spotkania. Świnka Peppa ma także inne warianty swoich kuchni - z większą lub mniejszą ilością elementów. Zapoznaj się z nimi wszystkimi TUTAJ i wybierz Twoim zdaniem najciekawszą opcję, albo rozbuduj zestaw o elementy z innego.
Zabawa w kuchnię może być także zachętą dla dziecka do późniejszego, samodzielnego przygotowywania posiłków oraz zdrowej diety. Uczy dobrej organizacji i dzielenia się z innymi.

Idziemy na zakupy

Kolejną ulubioną rolą, którą chcą odgrywać dzieci, jest zabawa w sklep. Zakupy ze Świnką Peppą to prawdziwa przyjemność. Jej kasa sklepowa ze Świnką Peppą ma ruchomą taśmę na produkty (które też są uwzględnione w zestawie), wyświetlacz i kolorowe przyciski. W kasie jest otwierana szuflada na pieniądze, ale nasza bajkowa gwiazda najczęściej płaci kartą. Nie ważne czy trzeba będzie kupić mleko, płatki kukurydziane czy pomidory w puszce - na karcie Świnki Peppy zawsze są środki i dlatego tak bardzo lubi z dziećmi kupować. Używa do tego kosza sklepowego, w którym jest dostępne takie wyposażenie jak kukurydza w puszce, płatki kukurydziane, pomidory konserwowe, filety z ryb. Produkty są zdrowe i świeże, a koszyk jest ruchomy i na kółkach, dzięki czemu przewiezie wszystko, co potrzeba.
Zabawa w sklep uczy interakcji społecznych, dobrych manier i stosowania zwrotów grzecznościowych. Dzieci bawią się w nią w pojedynkę, ale mogą także zaprosić rówieśników czy rodziców.

Chodźmy na spacer

Świnka Peppa nie chce tylko siedzieć w domu i bardzo lubi wychodzić na spacer. Ma też do tego specjalne firmowe gadżety, takie jak wózek z torbą i krzesełkiem do karmienia lalki, albo wychodzi ze stylową spacerówką ze swoją podobizną, którą można złożyć jak parasolkę, na przykład podczas wnoszenia po schodach. Jest też okazja, żeby zabrać koleżankę w plener. Kolorowy zestaw kosz piknikowy Świnka Peppa będzie się do tego idealnie nadawał. Można też wybrać wersję sorter, dzięki któremu dziecko będzie ćwiczyć dopasowanie elementów o różnych kształtach do odpowiednich otworów, a kiedy się to uda, zabawka zagra ulubioną melodyjkę z bajki. Każda fanka Świnki Peppy powinna mieć także bajeczną torbę z podobizną ulubionej bohaterki, która jest nieprzemakalna i na pewno wzbudzi zachwyt u koleżanek.
Walizeczka księżniczki to wbrew pozorom podobna sprawa, choć ten gadżet kryje w sobie dodatkowo biżuterię i zestaw młodego lekarza oraz czarodziejską różdżkę. Jest w kształcie Świnki Peppy i ma wygodną rączkę, tak aby dziecko mogło zabrać go ze sobą, np. na wakacje lub do babci.

Czas na odpoczynek

A jeśli nie mamy ochoty gotować, stać w kolejce w sklepie na zakupach albo spacerować to zawsze można odpocząć i obejrzeć telewizor, który pokazuje przygody kogo? Świnki Peppy oczywiście, a przy okazji wygrywa ukochaną piosenkę z kultowej bajki. Można także zadbać o swój wygląd przy toaletce ze Świnką Peppą, która jest w zestawie ze stołeczkiem i podświetlanym lustrem w kształcie korony. Ma suszarkę do włosów na baterię, diadem i spinki do włosów, a ponadto odtwarza motyw przewodni Peppa Pig. W sam raz dla Małej Księżniczki, która lubi różne stylizacje i lubi zmieniać swój wygląd.
Tak naprawdę wszystkie te zabawki z serii ze Świnką Peppą zasługują na specjalne wyróżnienie w oczach dzieci, ale też dorosłych. Mają walor edukacyjny, są bardzo wszechstronne w użytkowaniu i nawiązują do ulubionej bajki już od kilku pokoleń. Zestawy można łączyć ze sobą, gdyż wszystkie elementy będą do siebie pasować. Zachęcają także do wspólnej zabawy dzieci i rodziców przez swoją nowoczesną formę i ciekawe rozwiązania. Są więc doskonałym sposobem na spędzanie wspólnego, rodzinnego czasu. Mogą też być wspaniałym pomysłem na prezent urodzinowy lub gwiazdkowy.