• THRUSTMASTER KIEROWNICA T80 FERRARI 488 GTB EDITION (4160672) - OUTLET

448.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 1 szt.
EAN OUT1041

Zamówienie telefoniczne: 577 588 079

T80 Ferrari 488 GTB Edition
Outlet- uszkodzone opakowanie w dostawie
Kierownica Wyścigowa
Zgodność z konsolami PS5, PS4 oraz komputerami PC
Thrustmaster

 
Thrustmaster
Thrustmaster z przyjemnością przedstawia wykonaną w skali 8:10 replikę oryginalnej kierownicy samochodu Ferrari 488 GTB, która ma oficjalną licencję firmy Ferrari i marki PlayStation 4 oraz została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu pełnego realizmu we wszystkich grach wyścigowych na PlayStation 4 obsługujących kierownice. Nowa kierownica Thrustmaster jest również zgodna z komputerami PC (Windows 7/8/10) i obejmuje duży dwupedałowy zestaw pedałów.
Thrustmaster
Działa z grami na PS5 (Zgodność z grami na PS5 została przetestowana i jest wspierana przez firmę Thrustmaster. W chwili publikacji zgodność z pełną gamą gier na PS5 nie została przetestowana ani nie jest wspierana przez firmę Sony Interactive Entertainment LLC. )
Thrustmaster
W skrócie:
  • Wbudowane przyciski „PS”, „SHARE” i „OPTIONS”, ułatwiające poruszanie się po systemie PS4 i po menu w grach
  • Ergonomiczna konstrukcja kierownicy, optymalnie sprawdzająca się we wszystkich rodzajach gier wyścigowych na PlayStation 4 (GT, F1, Stock Car, rajdy, zręcznościówki itp.)
  • Realistyczny liniowy opór kierownicy z automatycznym środkowaniem (wyjątkowy układ Thrustmaster Bungee Cord)
  • Łopatki sekwencyjnej zmiany biegów zamocowane przy kierownicy: 2 łopatki do cyfrowej zmiany biegów w górę i w dół umożliwiające szybszą zmianę przełożeń
  • Duży zestaw pedałów z regulowanym kątem nachylenia i szerokim podnóżkiem, umożliwiający superprecyzyjne, wygodne przyspieszanie i hamowanie
  • Centralny zacisk z szerokimi szczękami zapewniający maksymalną stabilność
  • Działa z grami na PS5 
Thrustmaster
OFICJALNE LICENCJE
T80 Ferrari 488 GTB Edition to wykonana w skali 8:10 replika kierownicy samochodu Ferrari 488 GTB (o średnicy 28 cm) na oficjalnej licencji firmy Ferrari i marki PlayStation 4. Kierownica zawiera oficjalne przyciski do systemu PlayStation 4 („PS”, „SHARE” i „OPTIONS”), które ułatwiają poruszanie się po interfejsie PlayStation 4 i po menu gier na PlayStation 4. Urządzenie jest zgodne ze wszystkimi systemami PlayStation 4, grami wyścigowymi na PS4 obsługującymi kierownice i komputerami PC (Windows 7/8/10).
Thrustmaster
PODSTAWA KIEROWNICY Z MECHANIZMEM BUNGEE CORD ZAPEWNIAJĄCYM LINIOWY OPÓR
Zoptymalizowany mechanizm Bungee Cord (układ automatycznego środkowania opatentowany przez firmę Thrustmaster) zapewnia liniowy opór niezależnie od kąta obrotu, umożliwiając ergonomiczne i intuicyjne sterowanie. Automatyczne środkowanie i 240-stopniowy kąt obrotu.
Thrustmaster
WSZYSTKIE ELEMENTY KONSTRUKCYJNE I STERUJĄCE POTRZEBNE DO WYKRĘCANIA SUPERSZYBKICH OKRĄŻEŃ
Kierownica wyścigowa T80 Ferrari 488 GTB Edition łączy dużą wygodę z bogatym wyposażeniem. Koło kierownicy o średnicy 28 cm i okładzina o gumowej fakturze zapewniają wysokiej jakości powierzchnie chwytne, które na pewno spodobają się wszystkim graczom podczas długich wyścigów. Ponadto urządzenie zawiera 11 przycisków czynności i d-pad oraz 2 duże, zamocowane przy kierownicy łopatki sekwencyjnej zmiany biegów. Całość dopełnia duży zestaw pedałów z regulowanym kątem nachylenia i szerokim podnóżkiem, umożliwiający superprecyzyjne, wygodne przyspieszanie i hamowanie.
Thrustmaster

DUŻY, REGULOWANY ZESTAW PEDAŁÓW
Duży, regulowany dwupedałowy zestaw pedałów z szerokim podnóżkiem. Pedał hamulca z oporem progresywnym. Indywidualnie regulowane pedały. Płynne działanie w każdych warunkach dzięki realistycznemu liniowemu oporowi kierownicy, zapewnianemu przez dostępną wyłącznie w produktach Thrustmaster technologię Bungee Cord i funkcję automatycznego środkowania.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.