Sprzedaż dla firm (B2B)

Kim jesteśmy?

Hurtownia RTV AGD

Szukasz sprawdzonej hurtowni RTV AGD? Doskonale trafiłeś! Zasługujesz na podwyżkę! Od przeszło 20 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów RTV AGD. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę o kolejne kategorie produktów. Obecnie mamy w niej również między innymi zabawki, wyposażenie domu, pojazdy elektryczne i wiele, wiele innych kategorii.

Dlaczego my?

W wielu przypadkach jesteśmy też bezpośrednim importerem produktów, przez co możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. Większość oferowanych przez nas towarów jest dostępna od ręki w naszym magazynie, dzięki czemu mamy najkrótsze terminy realizacji. Jesteśmy zaufaną hurtownią – stabilny rozwój od przeszło 20 lat sprawił, że dziś jesteśmy firmą z przeszło 30 pracownikami. Mimo wielu lat doświadczeń nie popadamy w rutynę i do obsługi naszych klientów podchodzimy cały czas z takim samym entuzjazmem.

Co oferujemy?

Całą gamę produktów dostępnych naszym sklepie Eltkom.pl i dużo, dużo więcej. Realizujemy też specjalne zamówienia na życzenie klienta. Skontaktuj się z naszym handlowcem B2B, powiedz czego szukasz i jaką ilość potrzebujesz, a my przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę. Do usłyszenia!

Kontakt:

handlowiec b2b

Wojciech Biela - Handlowiec

wojciech.biela@marema.pl
+48 537 200 144
wojciech.biela_1

Zostaw nam wiadomość

Nasz adres

32-650 Kęty, ul. Mickiewicza, 80

Infolinia: +48 577 588 079

E-mail: detal@marema.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Wspólpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą skontaktuj się z wybranym handlowcem lub wyślij zapytanie.