W magazynie

PENDRIVE SANDISK CRUZER FIT 32GB

29,90 zł
SKU / EAN
619659076214

97% POZYTYWÓW

GWARANCJA 12-24M

14 DNI NA ZWROT


Zamów do godziny 13:00 - a paczkę wyślemy jeszcze dziś.

SanDisk Cruzer FIT 32GB 

Eleganckie wykonanie i znakomita jakość w stosunku do ceny. Pamięć USB 32 GB Cruzer Fit™ została sprytnie zaprojektowana, oferując niewielką grubość. Oznacza to możliwość podłączenia do laptopów, tabletów, telewizorów, odtwarzaczy samochodowych w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach i korzystanie z niej bez obawy o uszkodzenie spowodowane uderzeniem. Zdumiewające jak wiele plików można na niej przechowywać przy tak niewielkich rozmiarach: ulubione zdjęcia, muzykę i kolekcję wideo. Małe gabaryty również ułatwiają dzielenie się plikami z rodziną i przyjaciółmi. Co więcej pamięć USB 32 GB Cruzer Fit chroni Twoje pliki przy pomocy dołączonego oprogramowania SanDisk SecureAccess

Cechy produktu

- Niewielka grubość sprawia, że jest to znakomite rozwiązanie do wykorzystania z tabletami, odtwarzaczami. samochodowymi i innymi małymi urządzeniami. - Dzięki idealnemu dopasowaniu do gniazda USB ryzyko uszkodzenia jest mniejsze. - Oprogramowanie SanDisk SecureAccess™ zabezpiecza prywatne pliki hasłem użytkownika oraz automatycznym 128-bitowym szyfrowaniem AES - Już łatwiej być nie może: aby zabezpieczyć pliki, wystarczy przeciągnąć je do prywatnego folderu zwanego inaczej „skarbcem”.

Cechy produktu

-Pojemność: 32 GB
-Złącze: USB 2.0/3.0
-Pendrive kompatybilny z: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10, Linux, MAC
-Ochrona hasłem: 128-bitowe szyfrowanie AES i jest obsługiwana przez systemy Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7 i -Mac OS X v10.5+ (wymagane pobranie oprogramowania dla komputerów Mac)
-Otwór na smycz: Tak
Napisz swoją własną opinie
PENDRIVE SANDISK CRUZER FIT 32GB
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright
To Top