Model: 03778
Kod producenta: 6958265138416
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: DJI

Dron DJI Phantom 4 Pro

Dron to idealny gadżet dla osób szukających nowych wrażeń. Wyposażony w baterię 15.2V o pojemności 5870 mAh, może wykonywać loty trwające ok. 30 minut.

Wbudowany żyroskop stabilizuje lot, pozwalając na wykonywanie widowiskowych ewolucji, w tym obrotów o 360 stopni.

Bezprzewodowy kontroler umożliwia bezproblemowe sterowanie na dystansie do 7km.

DJI Phantom 4 Pro, to ulepszona wersja modelu Phantom 4.

Ulepszona kamera wyposażona została w 1-calowy sensor o rozdzielczości 20 megapikseli, dając możliwość nagrywania filmów w jakości 4k przy 60fps oraz wykonywania zdjęć seryjnych w 14 klatkach/s.

Wykorzystanie stopu magnezu i tytanu zwiększa sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi, dzięki czemu Phantom 4 Pro oferuje podobną wagę do Phantom 4.

System FlightAutonomy został uzbrojony w podwójne tylne czujniki wizyjne oraz podczerwieniowe systemy wykrywania przeszkód, dając w sumie 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód i 4-kierunkowe omijanie przeszkód.

Ulepszony kontroler wraz z systemem transmitowania obrazu HD Lightbridge, pozwalają na ekstremalnie czysty obraz przy dużym zasięgu. Praca na częstotliwości od 2,4GHz do 5,8GHz pozwala na eliminacje wszystkich ewentualnych zakłóceń i opóźnień w czasie lotu. System Time Division Multiplexing skanuje kanały samodzielnie i automatycznie wybiera częstotliwość, na której istnieje najmniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia zakłóceń. Transmisja HD bez problemów technicznych nawet do 7 kilometrów.

Wykorzystując Gesture Mode, masz możliwość zrobienia selfie prostym ruchem bez potrzeby aparatury. Phantom 4 Pro rozpoznaje komendy ruchowe, wykonując przy tym wyznaczone zadanie. Wystarczy podnieść wysoko ręce, aby Phantom 4 Pro wyśrodkował obiekt w centrum kadru, a następnie pomachanie włączy 3-sekundowe opóźnienie migawki i zrobi zdjęcie.

PODWÓJNA OCHRONA

Phantom 4 Pro wyposażony jest w podwójny kompas i podwójną jednostkę IMU, tworząc go pewniejszym w porównaniu do wielu innych dronów. 

Inteligentny i wytrzymały

Konstrukcja nowego Phantoma została wykonana ze stopów tytanu i magnezu, dzięki czemu jest on bardziej stabilny, a jednocześnie jego waga jest podobna do zwykłej wersji. Phantom 4 Pro został wyposażony w innowacyjny system FlightAutonomy, inteligentnie omijający przeszkody. Dron posiada podwójne sensory wizyjne z przodu i z tyłu, 5-kierunkowy system wykrywania przeszkód, a także 4-kierunkowy system ich unikania. Dzięki temu ominie on nawet największą przeszkodę na swojej drodze. Podczas lotu mamy gwarancję bezpiecznego filmowania i tworzenia złożonych ujęć nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ulepszony kontroler

Ulepszony kontroler w połączeniu z systemem transmisji obrazu HD Lightbridge gwarantują przekaz ekstremalnie czystego obrazu przy maksymalnym zasięgu. Możliwość wyboru częstotliwości transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz eliminuje wszystkie ewentualne zakłócenia i opóźnienia podczas lotu. Po włączeniu naszego Phantoma Pro, inteligentny system Time Division Multiplexing analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. Zapewnia to transmisję HD bez zakłóceń nawet przy lotach do 7 kilometrów. 

Nowa kamera

Dron został wyposażony w przeprojektowaną, całkowicie nową kamerę o przekątnej 1 cala, z obiektywem 20 megapikseli, która potrafi nagrywać wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Kamera posiada ponadto tryb Burst Mode, który pozwala na zrobienie serii zdjęć, a następnie wybranie najlepszego z nich. Aparatura jest wyposażona w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, co całkowicie eliminuje problem rozmazanych zdjęć robionych podczas szybkich lotów. Zaawansowane czujniki i procesory obrazu gwarantują niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania. 

Inteligentny akumulator

Tworzenie profesjonalnych ujęć w powietrzu wymaga dłuższego czasu lotu. Maksymalna długość lotu Phantoma 4 Pro wynosi aż 30 minut, co sprawia, że mamy więcej czasu na wykonanie idealnego ujęcia. Aplikacja DJI GO pokazuje poziom naładowania baterii a także wylicza pozostały czas lotu na podstawie przebytego dystansu i wielu innych danych. Aplikacja informuje również, gdy zostanie osiągnięta minimalna odległość potrzebna do bezpiecznego powrotu do punktu startu. Zaawansowany system zarządzania akumulatorem zapobiega także przegrzaniu baterii i jej nadmiernemu rozładowaniu. Podczas przechowywania przez dłuższy okres czasu, akumulatory wytracą ładunek, aby wydłużyć swoją żywotność

Dodatkowe czujniki

Phantom 4 Pro posiada dwa moduły kompasowe oraz podwójne jednostki IMU, co czyni go bardziej niezawodnym w porównaniu do wielu innych multicopterów. Kompasy i IMU to ważne czujniki, które zapewniają stabilny lot i na bieżąco analizują wszystkie jego parametry. Zaawansowane algorytmy sprawdzają wszystkie poprawne i niepoprawne dane, by utrzymywać bezpieczeństwo i dokładność lotu.

Większy zasięg

Ulepszony system transmisji obrazu DJI Lightbridge HD, pozwala na transmisję na żywo w jakości HD, bez zakłóceń aż do 7 kilometrów. Przed każdym lotem skanowany jest zakres dostępnych częstotliwości, by znaleźć taką z najmniejszymi zakłóceniami. Ściśle zintegrowany z aplikacją DJI GO, system Lightbridge wysyła w czasie rzeczywistym statystyki lotu a także zdjęcia i filmy do podłączonych urządzeń mobilnych. Lightbridge wykorzystuje zaawansowane technologie przesyłu i potrafi automatycznie dostosowywać się do warunków atmosferycznych.

Zaawansowane tryby lotu

Różne powietrzne ujęcia wymagają zróżnicowanych trybów lotu. Phantom 4 Pro oferuje trzy tryby lotu: Position, Atti i Sport. W trybie Position włączone są funkcje Mode, TapFly i ActiveTrack a wykrywanie przeszkód i stabilizacja pozycji są dostępne. Tryb sport zwiększa zwrotność Phantoma i podnosi jego prędkość do 72km/h, zachowując przy tym swoją funkcjonalność i nadal pozwalając na dokładnie omijanie przeszkód i precyzyjne ustalanie pozycji. W trybie Atti stabilizacja satelitarna zostaje wyłączona a wysokość utrzymana. Jest to idealna opcja dla doświadczonych pilotów, chcących uchwycić płynniejszy materiał. W trybie statywu prędkość zostaje ograniczona do 7km/h, by zapewnić precyzyjne kadrowanie wewnątrz pomieszczeń. Czujniki wykrywania przeszkód i sensory wizyjne są również dostępne w tych trybach, by bezpiecznie cieszyć się lotem.

Sterowanie gestami

Używając sterowania gestami, zdjęcie "selfie" można wykonać robiąc kilka prostych gestów, bez konieczności używania pilota. Zaawansowana technologia wizyjna pozwala Phantomowi 4 Pro przyjmować instrukcje poprzez gesty. Wystarczy podnieść ręce do góry, stojąc przodem do kamery, a ta automatycznie rozpozna ten ruch i umieści nas w środku kadru. Następnie dajemy znak ramionami, a aparatura rozpocznie trzysekundowe odliczanie do zrobienia zdjęcia.

Tryb powrotu do domu

W ulepszonej wersji trybu Return to Home, Phantom 4 Pro może wybrać automatycznie najbardziej optymalną drogę do domu, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak ukształtowanie terenu. Phantom zapisuje historię trasy podczas lotu, co pozwala mu na ponowny powrót tą samą trasą, omijając wszystkie przeszkody, w przypadku gdy nie ma sygnału z kontrolerem. Dron potrafi nagrywać moment lądowania i porównać go z poprzednim, tak by dopasować lądowanie jak najbardziej precyzyjnie. Phantom 4 Pro może również analizować, czy miejsce do lądowania jest odpowiednie. Gdy pojawią się jakieś przeszkody, takie jak woda na ziemi, dron ostrzega o tym i unosi się na bezpiecznej odległości, czekając na ruch i bezpieczne lądowanie. 

Tryb TapFly

Leć w każdym kierunku widocznym na ekranie, dzięki jednemu kliknięciu. Dotknij dowolne miejsce na ekranie by płynnie regulować kierunek lotu, jednocześnie automatycznie unikając przeszkód. By zmienić kierunek dotknij ponownie lub użyj aparatury sterującej. Nowa funkcja AR pokazuje kierunek lotu w czasie rzeczywistym. Do wyboru mamy trzy tryby TapFly: TapFly Forward - Dotknij, by lecieć w wybranym przez siebie kierunku TapFly Backward - Dotknij, by lecieć w przeciwnym kierunku od wybranego dotknięcia. Dotknij prawego dolnego rogu ekranu, aby polecieć do tyłu w lewy górny róg ekranu. TapFly Free - Zablokuj kierunek lotu Phantoma bez blokowania kamery, pozwalając obracać się jej w dowolnych kierunkach podczas lotu.** W tym trybie automatyczne unikanie przeszkód jest wyłączone

Tryb ActiveTrack

W tym trybie Phantom 4 Pro automatycznie rozpoznaje obiekty, podąża za nimi i kadruje gdy są w ruchu. Dzięki temu tworzenie skomplikowanych ujęć jest dużo prostsze. Podążanie za szybko poruszającymi się obiektami jest często sporym wyzwaniem, jednak zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu zastosowane w Phantomie, pozwalają na wychwycenie i śledzenie obiektu, utrzymując go cały czas w kadrze. Nowy algorytm potrafi rozpoznawać dużo różnorodnych obiektów, począwszy od ludzi, kończąc na samochodach czy zwierzętach. Operator może wybierać spośród trzech trybów: Trace - Śledzenie obiektu z przodu lub z tyłu, automatycznie unikając przeszkód Profile - Lot wokół obiektu pod różnymi kątami, by uzyskać wiele ujęć profilowych Spotlight - Lataj dronem swobodnie w dowolnym kierunku, a obiekt będzie cały czas utrzymywany w kadrze

Tryb rysowania

Draw to zupełnie nowa, innowacyjna technologia pozwalająca wnieść kontrolę lotu na wyższy poziom. Wystarczy narysować na ekranie trasę, a Phantom 4 Pro podąży w tym kierunku, jednocześnie zachowując całkowitą stabilność. Dzięki temu możemy się skupić bezpośrednio na kontroli kamery, tworząc bardziej skomplikowane ujęcia. Do wyboru są dwa tryby: Standard - dron porusza się ze stałą prędkością, przy aparaturze zwróconej w kierunku lotu. Free - Dron porusza się trasą, którą mu ustawiono. W tym trybie aparatura może być zwrócona podczas lotu drona w dowolnym kierunku.

Specyfikacja

 • Czas lotu: 30 minut
 • Maksymalny zasięg: 7 kilometrów
 • Jakość wideo: 4K 60fps
 • Zasięg sensora: 30 metrów
 • Wykrywanie przeszkód: W pięciu kierunkach
 • Kamera: 1-calowa, 20 megapikseli
 • Migawka: Regulacja ręczna
 • Kodowanie Wideo: Podwójne: H.264 i H.265
 • Bateria: 5870mAh LiPo 4S
 • Bateria kontrolera: 6000mAh Lipo 2S
 • Obsługiwane formaty wideo: MP4/MOV (AVC/H.264;HEVC/H.265)
 • Obsługiwane formaty zdjęć: JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
 • Obsługiwane karty SD: Micro SD, Maksymalnie: 128GB.
 • Prędkość zapisu: ?15MB/s, klasa 10 lub UHS-1
 • Ładowarka: Napięcie: 17.4 V
 • Moc: 100 W
 • Waga razem z baterią:1388 g
Polecamy