Model: 04157
Kod producenta: 711719828259
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Polyphony Digital
 • Platforma: PlayStation 4
 • Gatunek: Wyścigi, Prawdziwy symulator jazdy
 • Data wydania: 18 października 2017 roku
 • Wersja językowa gry: Polska
 • Okładka gry: CZ/SK/HU/TR
 • Liczba graczy: 1–2 (w sieci: 2–24)
 • Klasyfikacja PEGI: 3
 • Kompatybilność: PlayStation 4, PlayStation Camera, PlayStation VR (dostępne dla osób powyżej 12 roku życia)
 • Wymagana przestrzeń na dysku: ponad 60 GB
 • Uwagi: Gra działa również bez użyciu okularów SONY VR

  Samochody
  Od samochodów fabrycznych, przez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze zostało odtworzonych ponad 150 modeli. Z wyjątkiem elementów zastrzeżonych przez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele mają najwyższą jakość i zostały stworzone z największą precyzją. Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń między panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły zostały odtworzone jak najdokładniej.

  Dźwięk
  Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć nawet zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu. Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko. W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. opracowaliśmy także symulator dźwięku, aby odtworzyć optymalne odgłosy, z uwzględnieniem nawet tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

  Trasy
  Od torów dużych prędkości po miejskie autostrady: prezentujemy 17 lokacji w 40 różnych układachW grze odtworzona została ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe oraz miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.
  Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i kolorów, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tras w rozmaitych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia.

  Wspomaganie jazdy
  W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono zaawansowany układ wspomagania jazdy. Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI. Nawet ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i stabilnie.
  Zaawansowane wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych elementów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

  Edytor barw
  Projektowanie karoserii. Barwy pozwalają na zmianę koloru i wyglądu zewnętrznego samochodów wyścigowych. Niezwykle zaawansowany edytor barw w Gran Turismo Sport pozwala graczowi bez problemu projektować karoserie posiadanych aut. Od samochodów fabrycznych do wyścigowych – możliwości projektowania są nieograniczone, a nowo powstałe projekty można zaprezentować innym graczom.

  Szybka gra i poczekalnia
  Szybki i łatwy dostęp do wyścigu. Tryb szybkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, został usprawniony. Wyścigi pozwalają teraz na ustalanie własnych reguł. W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny pokój by zarządzać wyścigami albo uczestniczyć lub obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

 • Polecamy