Model: 03809
Kod producenta: 840534102081
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: LanParte

Powierzchnia klatki posiada liczne otwory gwintowane 1/4" do montażu akcesoriów, zintegrowaną szynę NATO do montażu akcesoriów (prawy, pionowy wspornik klatki),

wygodny grip poprawiający uchwyt aparatu oraz rozetkę Arri M6 do mocowania np. systemu stabilizacji na klatce piersiowej LanParte CP-01.

Odpowiednie wycięcie na spodzie klatki zapewnia łatwą i wygodną wymianę rozładowanego akumulatora aparatu lub podłączenie zewnętrznego systemu zasilania.

Baseplate wyposażono w standardowy rod support z wałkami w filmowym standardzie O15mm x 60mm, a w zestawie znajdziemy parę wałków o długości aż 300mm.

Konstrukcja LanParte pozwala na regulację wysokości wałków względem obiektywu. Wygodny mechanizm blokujący z wajchą umożliwia szybkie i łatwe odpięcie klatki z baseplate.

Uchwyt górny z szybkozłączką posiada mocowanie na szynach NATO. Wystarczy, że wsuniesz uchwyt w szynę zamontowaną w górnej części klatki i zablokujesz go w odpowiedniej pozycji.

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie zamontować pozostałe akcesoria, uchwyt górny daje wiele możliwości ich montażu - zintegrowane mocowanie wałka O15mm np. dla monitora podglądowego/EVF,

liczne otwory o standardowym gwincie 1/4" i 3/8" znajdujące się w rękojeści oraz otwór 1/4" i adapter hot-shoe (gorąca stopka) od czoła uchwytu. 

Zawartość zestawu:

  • Klatka LanParte
  • Baseplate z szybkozłączką
  • Wałek  O15mm x 300mm - 2 sztuki (rod support)
  • Mocowanie monitora/EVF - uchwyt ze śrubą 1/4" + wałek O15mm x 200mm
  • Uchwyt górny z szyną NATO o długości 60mm