Model: 04100
Kod producenta: 8004399329492
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: Delonghi

Odkamieniacz Delonghi ECODECALK 500ML

EcoDecalk to nowy ekologiczny odkamieniacz produkcji De’Longhi. Jego formuła jest w 100% przyjazna środowisku, ale również skuteczniejsza w zwalczaniu osadu z wapnia gromadzącego się wewnątrz ekspresów do kawy.

Płyn do odkamieniania EcoDecalk stosowany może być zarówno w automatycznych, jak i manualnych (np. kolbowych) ekspresach do kawy. Szybko i skutecznie usuwa resztki nieorganiczne i twarde osady.

Wykorzystano w nim wysokiej jakości surowce pochodzenia roślinnego, bezpieczne dla środkowiska i ulegające biodegradacji.

Regularne stosowanie odkamieniacza EcoDecalk produkcji De’Longhi zapewnia dłuższą żywotność ekspresu do kawy i zwiększa wydajność energetyczną (nagromadzony osad z wapnia prowadzi bowiem do wzrostu zużycia energii nawet do 30%).

  • 100% EKOLOGICZNY
  • BARDZIEJ SKUTECZNY

100% EKOLOGICZNY

Odkamieniacz EcoDecalk De’Longhi jest produktem, w którym wykorzystano wysokiej jakości surowce pochodzenia roślinnego, bezpiecznym dla środowiska i ulegającym biodegradacji.

BARDZIEJ SKUTECZNY

Wyniki testów laboratoryjnych potwierdzają, że odkamieniacz EcoDecalk jest 3 razy bardziej skuteczny i szybciej usuwa osad w porównaniu do tradycyjnych odkamieniaczy.

- ekologiczny płyn do odkamieniania manualnych i automatycznych ekspresów do kawy

- szybko i skutecznie usuwa resztki nieorganiczne oraz twarde osady

- pojemność 500ml

- wystarcza do 4-krotnego użycia

- opakowanie nadaje się do recyklingu

- regularne stosowanie odkamieniacza EcoDecalk przedłuża czas eksploatacji ekspresu i zmniejsza zużycie energii (kamień osadzający się wewnątrz urządzenia podwyższa zużycie prądu nawet do 30%)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...