• Okulary Wirutalnej Rzeczywistości Oculus Quest VR 128GB

Topowy sprzęt dostępny na rynku Rozdzielczość 3200x1440 px Własny wyświetlacz Pojemność 32GB Guardian Quest

Brak towaru
2899.00 -19% 2349.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 0 szt.
EAN 815820020325

OKULARY WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI OCULUS QUEST VR 128GB

OCULUS QUEST VR 128GB Oculus sprawdził się już w Go and Rift.

Jeśli chodzi o okulary VR, prawie żaden nie był wodoodporny. Jakby tego było mało, Oculus jest jeszcze lepszy dzięki nowemu produktowi Quest. Oculus Quest oferuje użytkownikom wszechstronny system do gier VR.

Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnych kabli ani komputera, aby sparować okulary. Do instalacji wystarczy urządzenie mobilne i bezpłatna aplikacja Oculus. Jeśli urządzenie jest zainstalowane, możesz rozpocząć zabawę! Jeszcze lepszy i wydajniejszy Oculus Quest daje ogromną swobodę.

image

Możesz go używać prawie wszędzie. Czujniki wewnątrz zestawu słuchawkowego śledzą Twój ruch w najdrobniejszych szczegółach i przenoszą go bezpośrednio do wirtualnej rzeczywistośći.

Jednocześnie zapobiegają potykaniu się o różne rzeczy w pokoju. Dzięki wielokrotnie nagradzanemu kontrolerowi dotykowemu Oculus Twoje ręce są zawsze zaangażowane w grę.

Nawet gry wymagające intensywnej interakcji sprawiają wiele radości. Innowacyjna wirtualna rzeczywistość Oczywiście ważna jest także wydajność Oculus Quest. Obecnie żadne okulary VR nie dorównują im na tej płaszczyźnie.

image

Fakt ten wywodzi się z innowacyjnych funkcji. Najważniejszą cechą jest to, że jest to urządzenie VR typu „wszystko w jednym". Nie potrzebujesz więc komputera ani kabli. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Oculus Quest i gotowe!.

W przypadku prawie wszystkich gier wystarczy zestaw słuchawkowy VR i kontroler.

Oculus Guardian Dobrze znanym problemem okularów VR jest to, że zawsze musisz dbać o otoczenie, ponieważ istnieje ryzyko, że na coś wpadniesz. Z Questem to już nie problem. Dzięki systemowi Oculus Guardian nie musisz się martwić o leżące wokół przedmioty.

image

Quest przechowuje ograniczenia twojego zakresu ruchu, oraz wprowadza restrykcje otoczeniowe .

Dane techniczne:

Producent Oculus Model Quest Pojemność 128GB Rozdzielczość 12800x1440 px Własny wyświetlacz tak szerokość 260,00 mm wysokość 195,00 mm głębokość 110,00 mm Dostawa Zestaw słuchawkowy Oculus Quest, kontrolery dotykowe Oculus (L i R), zasilacz, ładowarka, instrukcja, bateria 2AA (do kontrolerów dotykowych), podkładka szklana, karta powitalna

Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.