O nas

Eltkom.pl - wyjątkowy i zaufany sklep internetowy.

Nasza firma powstała w 1999 roku i składała się z trzyosobowego zespołu, który specjalizował się w sprzedaży sprzętu fotograficznego. Prężnie działająca firma rozszerzała swoją ofertę wraz z trendami na rynku i zapotrzebowaniem. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się sprzedażą szeroko pojętej elektroniki użytkowej, głównie RTV i AGD, a nasz zespół liczy już ponad dwadzieścia osób. W ciągu wielu lat zdobyliśmy doświadczenie na rynku, dzięki czemu marka Eltkom jest rozpoznawalna i cieszy się zaufaniem wśród klientów.

O sprzedającym

MAREMA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
32-650 Kęty, ul. Mickiewicza 80

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 1.793.000 PLN
KRS: 0000718520
NIP: 5492449983
REGON: 369472931
BDO: 000118536

0+
Produktów dostępnych
0%
Klientów wraca
0 tys
Odwiedzin strony

Gwarancja udanych zakupów

Wyszukaj najlepszy produkt

Wiele produktów posiada bardzo dobre opinie, które pomogą Ci w podjęciu decyzji. Do Twojej dyspozycji jest również zespół, który doradzi w dokonaniu zakupów i odpowie na wszystkie pytania. Skorzystaj z kilku form kontaktu. Kontaktuj się z nami przez w pełni działający czat, rozmowę telefoniczną, e-mail. Szukaj nas również w Social Mediach.

Dostawa w całej Polsce

Sprawnie działający zespół realizuje bardzo szybką wysyłkę, a Twoja paczka będzie odpowiednio zabezpieczona. Każde zamówienie do godziny 13:00 staramy się wysłać tego samego dnia. Korszystamy z wielu form dostawy, które możesz wybrać podczas składania zamówienia.

Wysoka jakość produktów

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów. Przez lata wykonaliśmy bardzo dużą liczbę operacji, a zadowoleni klienci dali się nam poznać. Wszystkie produkty przechodzą kontrole jakości, dlatego nie ma miejsca na pomyłki. Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy.

Zaufane opinie

To Top