W magazynie

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED-BLUE JOY-CON

Cena promocyjna 1 329,00 zł Normalna cena 1 389,00 zł
SKU / EAN
045496452339

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED-BLUE JOY-CON

97% POZYTYWÓW

GWARANCJA 12-24M

14 DNI NA ZWROT


Zamów do godziny 13:00 - a paczkę wyślemy jeszcze dziś.

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED-BLUE JOY-CON

Nintendo Switch to przełomowa stacjonarna konsola do gier wideo. Nie tylko można podłączyć ją do domowego telewizora, ale także momentalnie zmienić w konsolę przenośną z 6,2-calowym ekranem.

Po raz pierwszy gracze mogą w pełni cieszyć się konsolą stacjonarną kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcą. Ekran posiada pojemnościowe możliwości wielodotykowe dla kompatybilnych z nim gier. Bateria może wytrzymać ponad sześć godzin, ale czas ten zależeć będzie od korzystania z konsoli. Przykładowo, w The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie można grać przez około trzy godziny po jednym ładowaniu. Podczas przebywania poza domem konsolę Nintendo Switch można naładować, podłączając zasilacz do wejścia USB typu C.

Lokalne multiplayer jak nigdy dotąd.

Nintendo Switch ułatwi graczom pozostawanie w kontakcie. Aż do 8 konsol może być ze sobą podłączonych w lokalnej bezprzewodowej rozgrywce. Gracz może postawić konsolę gdziekolwiek zechce dzięki wbudowanej nóżce, zapraszać znajomych do gier online, umawiać się z nimi i rozmawiać podczas grania w kompatybilne z nią gry a także cieszyć się grą multiplayer z daleka od telewizora. Konsola będzie również wspierać Multiplayer Online Wi-Fi.

Opakowanie zawiera:

konsolę Nintendo Switch
stację dokującą dla Nintendo Switch
lewy Joy-Con
prawy Joy-Con
parę pasków Joy-Con na rękę
Nintendo Switch AC adapter
kabel HDMI
Napisz swoją własną opinie
KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED-BLUE JOY-CON
Twoja ocena
Slava Yurthev Copyright
To Top