• ZESTAW DO CZYSZCZENIA EKSPRESÓW PHILIPS CA6707/10

219.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w salonie 0
Paczkomat InPost 9.9
Paczkomat InPost pobranie 14.9
Kurier DHL 14.9
Kurier InPost 14.9
Kurier DPD 14.9
Kurier DHL pobranie 24.9
Kurier InPost pobranie 24.9
Kurier DPD pobranie 24.9
Dostępność 8 szt.
EAN 8720389000461

Zamówienie telefoniczne: 577 588 079

ZESTAW DO CZYSZCZENIA EKSPRESÓW PHILIPS CA6707/10

 

DŁUŻSZY OKRES EKSPLOATACJI URZĄDZENIA

Parzenie kawy o lepszym smaku

  • Odpowiada CA6707/00
  • Kompletny zestaw ochronny
  • 2 × filtr AquaClean i smar
  • 6 × śr. do ob. mleka 6 × śr. usuw. olej

Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean

Filtr wody AquaClean — opatentowana innowacja naszej firmy — pozwala w optymalny sposób wykorzystać w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek bez konieczności odkamieniania ekspresu. Ponadto kawa parzona jest z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody. Dodatkową korzyścią jest to, że po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności odkamieniania.

Zapewnia płynne działanie ruchomych części urządzenia

Smar utrzymuje blok zaparzający ekspresu w idealnym stanie. Środek jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika.

Czystsza woda wydłuża okres eksploatacji ekspresu do kawy

Filtr wody przedłuża żywotność ekspresu do kawy i sprawia, że możesz dłużej cieszyć się kawą o doskonałym smaku.

6 miesięcy całkowitej ochrony

Zestaw do konserwacji pozwala zachować ekspres do kawy w optymalnej kondycji przez długi czas. Dzięki temu zestawowi wszystkie potrzebne elementy do czyszczenia są zawsze w zasięgu ręki.

Stosuj wyłącznie akcesoria Philips

Aby zapewnić maksymalną żywotność i bezpieczeństwo urządzeń Philips i Saeco, należy używać wyłącznie materiałów eksploatacyjnych firmy Philips. Dotyczy wszystkich akcesoriów***

Zapobiega zapchaniu ekspresu przez resztki

Tabletki odtłuszczające Philips oraz proszek do czyszczenia obiegu mleka zapewniają sprawne działanie ekspresu i doskonały smak kawy. Zalecamy używanie cyklu czyszczenia raz w miesiącu.

Pełnia smaku przez długi czas

Regularna konserwacja zapewnia lepszy smak i aromat kawy przygotowanej w ekspresach Philips i Saeco.

 

W zestawie
  • Smar,
  • 2x AquaClean,
  • 6 tabletek do usuwania oleju kawowego,
  • 6 saszetek ze środkiem do czyszczenia obiegu mleka